Zahraniční hudební producent MadSkill spojil síly s Adamem Mišíkem mladým rapperem SenseyemI přesto, že Adam i Sensey působí v odlišném hudebním žánru, výsledkem jejich spolupráce je fresh song, který může oslovit všechny generace. Spolu s písní vznikl i videoklip.

S možností spolupráce za mnou přišel Sensey, se kterým jsem v minulosti již mnohokrát spolupracoval, třeba na songu Bumblebee. Představil mi Adama a navrhli mi možnost vytvoření společného songu. Tento nápad mě ihned nadchnul. Adam mi dal poslechnout pár nahrávek a nastínil tématiku songu,” přibližuje vznik skladby MadSkill, který mimo jiné produkoval úspěšné singly pro EgaRytmuse nebo Čis Tyho.

Inspirací pro vznik písně byly první lásky, které každý jako šestnáctiletý prožíval. Ono je jedno, kolik je nám let, ale ten pocit první lásky, první zamilovanosti, chceme prostě zažívat znovu a znovu. Abychom se znovu bláznivě zamilovali, na to nám nemusí být šestnáct. Může to přijít v jakémkoliv věku,” dodává k názvu a tématu písně Adam Mišík

K songu, který vznikl ve spolupráci s labelem Chop Down Records a Universal Music vznikl i poutavý videoklip, jehož režie se chopil samotný producent MadSkill.

Party k videoklipu proběhne 10. a 24. srpna v pražském Fancy Lounge.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?