Logic aka Yzomandias nás příjemně překvapil oznámením nového alba “Sbohem Roxano!”. Jako první track z alba vypouští “WWW” (World Wide Way) v italské spolupráci a rovnou s klipem.

Pokud důkladně sledujete Logicův instagramový účet, nemohli jste minout zprávy o této kolaboraci. Logic stejně jako loni začíná první polovinu roku novým releasem. První ochutnávkou z nově oznámeného alba je velice divoká zahraniční spolupráce. O beat se postaral Sick Luke, člen italské crew Dark Polo Gang, která bude dělat Logicovi a Nik Tendovi doprovod na koncertech v Brně a Praze, pár dní po vydání desky. Jakub zároveň s klipem odhaluje i datum vydání alba – 21.3.2018, tedy na své narozeniny. Očividně se máme na co těšit.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE