Logic aka Yzomandias nás příjemně překvapil oznámením nového alba “Sbohem Roxano!”. Jako první track z alba vypouští “WWW” (World Wide Way) v italské spolupráci a rovnou s klipem.

Pokud důkladně sledujete Logicův instagramový účet, nemohli jste minout zprávy o této kolaboraci. Logic stejně jako loni začíná první polovinu roku novým releasem. První ochutnávkou z nově oznámeného alba je velice divoká zahraniční spolupráce. O beat se postaral Sick Luke, člen italské crew Dark Polo Gang, která bude dělat Logicovi a Nik Tendovi doprovod na koncertech v Brně a Praze, pár dní po vydání desky. Jakub zároveň s klipem odhaluje i datum vydání alba – 21.3.2018, tedy na své narozeniny. Očividně se máme na co těšit.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit