Zajímavá věc s názvem ŠÉM se dostala k nám do redakce se slovy: “Vyndej si prach z pupíku a pak napiš na CZECHMAG o týhle novince.” A tak píšeme.

Končí horrorovej trip už je skoro šest
fraktály prorůstaj do zdí, jak choroše
vidim o rozměr víc ovládám zase směr – sem
svobodnej free, v pupíku sem našel šém…

Rap sem, rap tam. Nepíšeme o všem, ale pokud se dozvíme o něčem, co stojí za zmínku, rádi tak uděláme. Song s názvem Šém od rappera jménem Lepton popisuje toxickou psychózu člověka, co si vyndal smítko prachu (určitě to znáte) na tripu a myslí si, že je poprvé svobodnej golem, konečně všechno chápe a tak dále. Uznáváme, vcelku bizární, ale proč ne?!

O kvalitní produkci se navíc postaral Dokkeytino z Justice44, mix&master zaštítilo Soundlab studio a celý track je doplněn o pozoruhodný vizuál.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit