Už 6. července můžete v Meetfactory zažít jedinečnou show $uicideboy$. $lick $loth a Ruby Da Cherry nám představí jejich jedinečnou tvorbu v rámci tour, která zavítá do východní Evropy a Ruska.

Krom Prahy se tedy na jejich přítomnost můžou těšit i v dalších městech, jako například Varšava, Riga, Moskva atd. A kdo že jsou ti $uicideboy$? Dva bratranci z New Orleans, jejichž undergroundová hudba by se dala zařadit nejblíž k horrorcore rapu.

Své síly spojili v roce 2014 a za dobu jejich působení vystřídali krom $lick $loth a Ruby Da Cherry více různých pseudonymů, jako například $crim, Yung Heath Ledger, Oddy Nuff da Snow Leopard a další. Za těch pár let stihli vytvořit tolik hudby, že by se za to nemusel stydět kdokoliv klidně i za deset let působení.

Určitě máme 6. července v Meetfactory na co těšit.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit