Ve vyprodaném Roxy se včera představili Cigarretes After Sex se svým debutovým albem a třemi novými písničkami.

Cigarettes After Sex si Prahu a celou Českou republiku zřejmě opravdu oblíbili. Tato americká dreampopová kapela si Česko vybrala pro letošní turné hned 2x. Tour zahájili ve Flédě v Brně a o dva večery později si podmanili pražské Roxy.

Jak už je zvykem, na koncertech této kapely se neskáče a netancuje. Hudba, při níž se melancholická melodie dokonale prolíná se slovy Grega Gonzaleze, nechává unášet publikum na dlouhé vlně emocí.

Očekávání pražských fanoušků byla po hudební stránce naplněna perfektně. Již standartně dobře ozvučené Roxy slyšelo narozdíl od brněnského publika 3 nové písničky z dlouho chystaného debutového alba. Po skladbách “Sunsetz” a “Please Don’t Call” zazněla v Praze vůbec poprvé píseň s názvem “Each Time You Fall In Love”. Bylo to malé poděkování za opravdu skvělou atmosféru, kterou fanoušci v celém klubu vytvořili.

A tak i přes některé drobné nedokonalosti (jako nepadnoucí kalhoty) byla očekávání alespoň pražských fanoušků naplněna zcela úplně.

Pokud jste koncert v praze nestihli, nezoufejte. Debutové album má být vydané 9. června a již dnes ho lze objednávat na iTunes, Amazon Music nebo Google Play.

foto:
Petr Klapper

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit