Asi se shodneme na tom, že nenahraditelná atmosféra koncertů chyběla nám všem. Fource přináší sérii koncertů, kde představí domácí hudební scénu. V rámci prvního večera zahráli Favorite Obsession + Good Times Only. Během dalšího vystoupí v Chapeau Rouge Cold Cold Nights + dné.

Jestli mě něco udržovalo při životě v karanténě, byla to myšlenka na první koncert. A ty jsou konečně tady! S jedněmi z prvních přišla promotérská agentura Fource Entertainment, která představí vždy dvojici tuzemských interpretů, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zároveň z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu. Cílem koncertů je kromě vzniku reprezentativních videí zejména ukojení hladu po živých vystoupeních, jak ho pociťují nejen fanoušci, ale i sami hudebníci.

12. června zahráli V KLUBU CHAPEAU dreampopoví Favorite Obsession a indiepopoví Good Times Only…

foto: Jan Kuča

Už za pár dní vystoupí ve stejném klubu alternativní rockeři Cold Cold Nights a ceněný projekt Ondřeje Holého, dné – pro toho půjde o jediný pražský koncert pro letošní rok. Další večery nejsou svázány ani žánry, ani dosavadním věhlasem vystupujících. Na začátku července vystoupí ambientní Bratři a kapela Margo. O dva týdny později zase nadějná písničkářka Amelie Siba a spolu s ní i Chief Bromden.

“Cílem téhle série je nejen napnout síly směrem ke koncertům, které je možné v současné situaci nabízet, ale zejména podpořit talentované domácí umělce.”

“Cílem téhle série je nejen napnout síly směrem ke koncertům, které je možné v současné situaci nabízet, ale zejména podpořit talentované domácí umělce. Abychom z aktuální situace vyšli silnější, nesmíme zapomínat na všechny součásti, které vytváří živý organismus hudební scény,” říká ke konceptu Anthony Jouet, zakladatel a šéf Fource Entertainment.

Předprodej striktně limitovaného počtu vstupenek najdete na webu Fource

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit