Lyrické texty Kata, jednoho z nejdéle působících rapperů na tuzemské scéně, a energií nabitá hudba z nástrojů Champion Soundu budou jedním z hudebních vrcholů akce Desperados High Jump 2015.

Prago Union ve složení MC Kato a DJ Maro patří mezi základní kameny česko-slovenské hip hopové scény. Společně s výbornou hudební skupinou Champion Sound v čele s muzikantem a kapelníkem Radimem tvoří dokonale spolupracující celek, který na pódiu i pod ním vytváří skvělou atmosféru.


Na co se můžete dál těšit? Čtěte v dalším článku!
Na co se můžete dál těšit? Čtěte v dalším článku!

Extrémní skoky do vody z 30 metrů, největší párty léta, nejhezčí holky = Desperados HIGH JUMP 2015, který se bude konat ve dnech 31. 7. – 1. 8. 2015. Více info na www.highjump.cz!

zdroj:
youtube.com

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?