Lyrické texty Kata, jednoho z nejdéle působících rapperů na tuzemské scéně, a energií nabitá hudba z nástrojů Champion Soundu budou jedním z hudebních vrcholů akce Desperados High Jump 2015.

Prago Union ve složení MC Kato a DJ Maro patří mezi základní kameny česko-slovenské hip hopové scény. Společně s výbornou hudební skupinou Champion Sound v čele s muzikantem a kapelníkem Radimem tvoří dokonale spolupracující celek, který na pódiu i pod ním vytváří skvělou atmosféru.


Na co se můžete dál těšit? Čtěte v dalším článku!
Na co se můžete dál těšit? Čtěte v dalším článku!

Extrémní skoky do vody z 30 metrů, největší párty léta, nejhezčí holky = Desperados HIGH JUMP 2015, který se bude konat ve dnech 31. 7. – 1. 8. 2015. Více info na www.highjump.cz!

zdroj:
youtube.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit