Mladý rapper z Atlanty, který si říká Young Thug, vydal další track z jeho nadcházejícího alba, které má vyjít 28. srpna.

Když Young Thug před nedávnem vypustil svoje debutové album Barter 6, na kterém se objevila jména jako Birdman, T.I. nebo Boosie Badazz, řekl, že to byl jenom mixtape a jeho opravdové debutové album teprve přijde s názvem Hy!£UN35 (Hi-Tunes).

Pár dní zpátky se na internetu objevil další track z tohoto alba, který nese název „Paradise“. O produkci se postaral Allen Ritter, který spolupracoval se jmény jako je Drake, Kanye West nebo Nicky Minaj.

Celý jeho track si můžete pustit zde. Osobně si myslím, že se jedná o velmi povedený track se skvělou produkcí, která naprosto sedne k jeho osobitému stylu a zajímavému hlasu.

thuger thugger
Young Thug (zdroj: www.facebook.com/youngthugmusic)

A jak se Paradise líbí Vám? Určitě nám Vaše názory napište do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit