Mladý rapper z Atlanty, který si říká Young Thug, vydal další track z jeho nadcházejícího alba, které má vyjít 28. srpna.

Když Young Thug před nedávnem vypustil svoje debutové album Barter 6, na kterém se objevila jména jako Birdman, T.I. nebo Boosie Badazz, řekl, že to byl jenom mixtape a jeho opravdové debutové album teprve přijde s názvem Hy!£UN35 (Hi-Tunes).

Pár dní zpátky se na internetu objevil další track z tohoto alba, který nese název „Paradise“. O produkci se postaral Allen Ritter, který spolupracoval se jmény jako je Drake, Kanye West nebo Nicky Minaj.

Celý jeho track si můžete pustit zde. Osobně si myslím, že se jedná o velmi povedený track se skvělou produkcí, která naprosto sedne k jeho osobitému stylu a zajímavému hlasu.

thuger thugger
Young Thug (zdroj: www.facebook.com/youngthugmusic)

A jak se Paradise líbí Vám? Určitě nám Vaše názory napište do komentářů!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?