Hlavní myšlenka projektu Kairos je pasivní příjem za pronájem vašeho volného místa ve vašem PC, který je využit pro uložení a šifrování dat.

O Společnosti

Kairos Technologies Limited byla založena v roce 2014 ve Velké Británii. Adresa je Midford Place, 114-115 Tottenham Court Road, 1-St Floor, London W1T 5AH, United Kingdom. Společnost se zabývá vývojem a distribucí špičkových řešení uložení a šifrovaní dat. Momentálně má Kairos již více jak 40000 partnerů, kteří se podílí na distribuci a zároveň i na uložení dat.

ucetnictvi-lupa-a-kalkulacka

Mezi hlavní zákazníky, kteří využívají řešení na míru od společnosti Kairos Technologies Ltd. patří společnosti jako je Nissan Motors, Incor Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonce dnes už i česká firma Hamé. Tyto společnosti platí za služby ochrany a uložení, šifrování svých cenných dat. Pro zajímavost: Kairos Technologies sponzoruje i své 2 týmy, které jezdí závody Le Mans series – důkaz ve videu. Na webu můžete nalézt fotky vozů v akci.

155347_g

Jak to funguje?

Společnost Kairos Technologies Ltd. využívá volný prostor v PC všech partnerů společnosti pro uložení a zabezpečení dat za pomocí 256bitového rozměšovacího šifrovacího klíče. Za to garantuje roční výnos 250%, který se ti formou denního pasivního příjmu přičítá každý den na tvůj účet. Návratnost investice je méně než 5 měsíců.

Balíčky

V nabídce jsou 4 různé balíčky (více informací na naší webové stránce).

Příklad:

Pokud si pořídíš balíček za 597 USD, tak Kairos po tobě vyžaduje 70GB místa na tvém HDD po dobu nejméně 10 hodin denně a na oplátku ti každý den připíše 4 USD na tvůj účet. Pokud máš PC zapnutý jen 5 hodin je to polovina, takže 2 USD.
To je při přepočtu investice 15 000 Kč, která ti generuje 3 000 Kč pasivního příjmu měsíčně a 37 500 Kč ročně. Forma vyplácení je na bázi denního pasivního příjmu za pronájem volného místa na tvém HDD v PC nebo tabletu (je zde i možnost pronájmu virtuálního PC, pokud si nepřeješ, aby jel software na tvém zařízení). Navíc za nákup licence a pronájem 70GB místa získáváš ještě 2 vysoce kvalitní produkty z oblasti zabezpečení dat.

104568

Produkty

Společnost Kairos nabízí pro nás jako partnery 4 produkty v závislosti na objednaném balíku. Produkty jsou KairosMail, KairosSurf, KairosCloud a KairosPhone.

KairosMail – emailové rozhraní, do kterého se díky zabezpečení nedostane žádný hacker.
KairosSurf – prohlížeč, který je díky unikátnímu systému šifrování zabezpečen tak, že může sloužit jako VPN a zároveň nikdo nedohledá, kde a odkud jste surfovali. Ani váš provider.
KairosCloud – úložiště dat, do kterého se bez tvého šifrovacího klíče opět nikdo nedostane
KairosPhone – aplikace pro telefon, který díky využívání této aplikace nepůjde klasickými metodami odposlouchávat

Snímek obrazovky 2015-11-12 v 16.18.43

Plány?

Pokud chcete začít, tak minimum je 125 USD, kde se vám bude připisovat denně 0,85 USD, což dělá 25 USD měsíčně. Na tento balíček se ještě nevztahuje marketing, který je dostupný až od balíčku za 597 USD.
Balíček 597 USD = 4 USD denně = 122 USD měsíčně
Balíček 1577 USD = 11 USD denně = 324 USD měsíčně
Balíček 2777 USD = 19 USD denně = 570 USD měsíčně
Balíčky lze bezplatně upgradovat např. z výnosů

Výběry

Výběry lze realizovat buď přes kartu nebo zpět na váš b.ú. Pokud platíte kartou běžně v obchodech, tak samozřejmě bez poplatku, výběr z bankomatu je zpoplatněn 2,5 USD při jakékoliv částce. Výběry nelze provádět hned po přičtení částky. Společnost má nastavenou 14 denní lhůtu tzv. karanténu, kdy nelze s částkou disponovat. Po této době už lze peníze převést a vybrat.

index.php

Proč to takto vůbec dělají?

  • Ušetří velké náklady za vlastní HW
  • Mají síť rozmístěnou po celém světě, není to jen na jednom místě.
  • Lepší distribuce skrz MLM.

Pokud Vás to zaujalo a chtěli byste více informací, tak se podívejte na české Kairos stránky, případně nás kontaktujte na byznys@kairosmoney.cz.

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit