Od dob, co spatřil světlo světa první kufr v autě, se lidstvo stále potýká s jedním velmi nepříjemným problémem. Pokaždé, když totiž do našeho kufru něco umísťujeme, musíme vymýšlet řešení, jak všechny věci napasovat tak, aby nepopadaly nebo se nepřevrátily či vylily, a zabránilo se tak případné katastrofě. Rozbitá láhev vína nebo banán rozmašírovaný vodním melounem, který se vykutálel z tašky a nekontrolovaně se na něj rozjel, může být totiž dost nepříjemná situace.

Naštěstí ale žijeme ve 21. století a lidstvo ušlo poměrně dlouhou cestu v problematice organizování zavazadlového prostoru auta. Jedním z lidí, který takový problém řešil byl i Ir Michael. Ten při převážení vánočních dárku snil o produktu, který by mu ušetřil nervy a zajistil bezpečnost při převozu nákladu v zadní části svého automobilu. Dal se do kupy s průmyslovými designéry Alanem a Benem, a tak vznikl první organizér do kufru auta.

Nákupní držák na míru

Organizér do auta neboli nákupní držák funguje na principu moderní technologie, která zajistí bezpečnost i při nečekaných manévrech, jízdě v terénu či stoupání. Stačí vybrat, zda je ve vašem kufru podlaha z gumové rohože nebo koberce, organizér do kufru přidělat a už si můžete užít jednoduchosti ukládání věcí do kufru.

Organizér do auta od firmy Stayhold je vyráběn v několika velikostech na míru vašich potřeb. Malý držák je například schopný udržet plnou nákupní tašku a k tomu je sám vybaven držákem pro láhev, aby byla zajištěna co největší bezpečnost při přepravě.

Organizér značky Stayhold je jednoznačně nejlepší organizér do kufru auta, protože je profesionálně navržen tak, aby kromě zajištění bezpečnosti přepravovaného nákladu byl odolný i sám o sobě. Organizéry na koberec se k podlaze kufru připevňují háčky renomované firmy VELCRO. Organizér pro kufr s gumovou rohoží je zase vybaven patentovaným designem, jenž vytváří ideální podporu pro přepravované předměty a zabraňuje jejich převrácení i při náhlé změně směru nebo stoupání.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit