Hutní průmysl je velice energeticky a materiálově náročné odvětví, kde je zaměřováno na získávání a zpracování kovů z kovových rud. A kde jinde hledat hutnický průmysl, nežli v Moravskoslezském kraji. Zde v krajském městě Ostrava sídlí velkoobchod, jehož produkty jsou pro již zmiňovaný průmysl tím ideální volbou.

Řeč je o velkoobchodě Devimex s.r.o, který se specializuje na prodej hutního materiálu a hutních nástrojů a nářadí. Tento certifikovaný obchod byl inovační firmou Moravskoslezského kraje roku 2013 a patří mezi mistry svého řemesla. Je stabilním dodavatelem dílců a výrobků pro hutní průmysl a neustále zlepšuje svá technologická řešení jejich výrobků a služeb, aby jeho zákazníci obdrželi ty nejlepší produkty v té nejvyšší kvalitě.

Hutní materiál

K dispozici je široký sortiment hutních vývalků velkoobchodu Devimex s.r.o, které jsou dodávány dle výrobních programů jak tuzemských společností, tak i těch zahraničních. Mezi ukázky nabízeného materiálu patří ku příkladu profilová ocel, jaklové profily, plechy, trubky, betonářská ocel či ocel pásová.

Hutní nástroje a nářadí

Společnost dodává hutní a strojírenské výrobní díly a celky či surové polotovary. Mezi takové patří například nástrojovérychlořezné oceli špičkové kvality, tvarové výkovky, volné výkovky širokého rozsahu, zápustkové výkovky či kované hutní válce pro válcování plochých i profilových vývalků a trubek. Mimo jiné velkoobchod disponuje elektrochemickým chromovánímniklováním a mnohými dalšími specifickými službami. Vše může býti ve finálním provedení vyhotoveno dle požadavků zákazníka.

Velkoobchod s hutním materiálem Devimex s.r.o. nenabízí pouze tuto širokou škálu produktů. Nabízí také doplňkové služby v podobě vytvoření, nařezání, pálení a tepelné úpravy vámi zvolených materiálů. A pokud se nevíte přesně, co byste požadovali, tak nezoufejte. Personálem společnosti jsou renomovaní a zkušení obchodníci, kteří se vám budou velice rádi věnovat a zajistí vámi požadovaný materiál včas a za výhodnou cenu. S tímto přístupem se vždy dohodnete na té ideální nabídce.

Poptávku můžete nezávazně vznést na stránkách společnosti www.devimex.cz prostřednictvím online formuláře.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit