Vlastníte nebo se chystáte pořizovat si autolakovnu? Dumáte nad tím, čím ji vybavit nebo byste rádi obměnili některé její staré části? Při výběru něčeho tak důležitého, jako je vybavení lakovny rozhodně nespěchejte a ihned neskočte na nabídky, které se zdají být nejlevnější. Špatně vybrané nekvalitní komponenty totiž budete muset dříve obměnit, což vás může stát nemalou částku. Věnujte proto vybavení své autolakovny náležitou pozornost a nechte si poradit od patřičných odborníků.

Lakování aut má v celém automobilovém průmyslu velmi důležité místo. I přesto jsou některé lakovny vybaveny nekvalitními prostředky a dokonce i špatnými laky. Pokud sami lakovnu vlastníte, nebo se ji teprve chystáte zařizovat, věřte, že se vám špatný výběr jejího vybavení dříve či později vymstí.

Od laku až po vzduchotechniku

Samozřejmě není lehké se v tom všem na trhu vyznat, a proto je lepší poradit se s odborníky. A tím nejlepším specialistou na lakování je Autofit. Autofit je na trhu již přes 28 let a má za sebou bohatou praxi a je předním dodavatelem komplexních řešení v oblasti povrchových úprav v segmentu autoopravárenství a v průmyslové výrobě. Je distributorem renomovaných značek, jako jsou 3M, NEXA AUTOCOLOR, Maxmeyer či Selemix. Odborníci z Autofit vám rádi poradí při zařizování vybavení lakoven a navrhnou pro vás řešení na míru. Stejně tak pro ně není problémem žádná průmyslová lakovna, s jejíž zařizováním vám též s chutí pomůžou.

Správné zařízení lakovny samozřejmě začíná s kvalitními autolaky. Autofit ale nabízí i vše ostatní, co budete při vybavování autolakovny muset vzít v potaz včetně infrazářičů, kompresorů, sušících zařízení, ochranných pomůcek i vzduchotechniky. Všechny části totiž dohromady dají to, čím vaše lakovna bude. A dobré vybavení znamená dobrá lakovna.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit