Years & Years míří ani ne rok od vydání debutového alba do České republiky!

Kdo si letos aspoň jednou zapnul rádio nebo byl v klubu, tak určitě nemohl přeslechnout synthpopové trio Years & Years, výherce letošní BBC Sound Of Music, čímž se zařadili mezi taková jména, jakými jsou Adele, Ellie Goulding, Sam Smith nebo 50 Cent.

Jejich (na dnešní scénu) originální taneční sound, který v celé své kráse předvádí na své debutové desce Communion, vydané teprve v červenci, z které pochází hity King, Shine nebo Desire, předvedou i 12. března ve Fórum Karlín.

Předprodej vstupenek za 690,- Kč bude zahájen 13. listopadu na GoOut.cz a portálu Ticketpro. Informace o koncertě můžete sledovat i přes oficiální událost na Facebooku.

P.S. z Lucerna Music Baru přesunuto do větších prostor Fóra Karlín kvůli velkému zájmu o vstupenky

S kým se na koncertě Years & Years uvidíme?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit