Česká značka Born Bane, která si zakládá hlavně na kvalitních a českých materiálech, nedávno dovyprodala svoji poslední kolekci a už si pro nás přichystala novou.

Momentálně jedna z nejvíce progresivních a sledovaných značek si pro nás přichystala novou pestrou kolekci oblečení s názvem Winter 15/16. Značka Born Bane se může pyšnit tím, že každý kus je pečlivě vyráběn v České republice a hlavně z českých kvalitních látek. Nová kolekce obsahuje oblečení v barvách hnědé, pískové, tmavě šedém melíru, bílé ale i stříbrné. K dostání budou bundy, mikiny, trička a joggers kalhoty.

Pokud ještě nejsi ready na zimu, tak to určitě nesmíš propásnout. Nové třívrstvé modely bund, které jsou z funkčního vodě a větru odolného materiálu,  jsou až do -20°C a k dostání jsou ve stříbrné a černé barvě. Do menších mrazů jsou tu i další třívrstvé bavlněné bundy, které mají tepelnou izolaci do -10°C.

Sám Martin Mažár, kreativní designér všech kusů oblečení, nám uvedl, že toto je velký krok dopředu, jelikož na streetwearové kusy jsou bundy vybaveny i pro opravdu velké mrazy. Také nám prozradil, že se chystají z těchto funkčních modelů udělat ikonickou řadu značky, která se bude rozvíjet o další barevné modely a varianty zateplení a k dostání budou po celý rok.

Kolekce bude také obsahovat devět modelů mikin a dále i trička. Většina mikin bude k dostání ve třech barvách – černá, písková a tmavě šedý melír. Trička jsou z nového a inovativního materiálu – směs bambusu, spandexu a bavlny. Trička budou na webu většinou ve dvou barvách – černá a bílá.

Celá kolekce bude dostupná na webu www.bornbane.cz v sobotu 8. listopadu ve 20:00, takže to určtiě nezaspi a hlavně si níže prohlédni část lookbooku, který je velmi kvalitně a nápaditě zpracovaný.

A jak se kolekce líbí Tobě? Pořídíš si nějaký kousek do Tvého šatníku? Nezapomeň nám napsat do komentářů!