Česká značka Born Bane, která si zakládá hlavně na kvalitních a českých materiálech, nedávno dovyprodala svoji poslední kolekci a už si pro nás přichystala novou.

Momentálně jedna z nejvíce progresivních a sledovaných značek si pro nás přichystala novou pestrou kolekci oblečení s názvem Winter 15/16. Značka Born Bane se může pyšnit tím, že každý kus je pečlivě vyráběn v České republice a hlavně z českých kvalitních látek. Nová kolekce obsahuje oblečení v barvách hnědé, pískové, tmavě šedém melíru, bílé ale i stříbrné. K dostání budou bundy, mikiny, trička a joggers kalhoty.

Pokud ještě nejsi ready na zimu, tak to určitě nesmíš propásnout. Nové třívrstvé modely bund, které jsou z funkčního vodě a větru odolného materiálu,  jsou až do -20°C a k dostání jsou ve stříbrné a černé barvě. Do menších mrazů jsou tu i další třívrstvé bavlněné bundy, které mají tepelnou izolaci do -10°C.

Sám Martin Mažár, kreativní designér všech kusů oblečení, nám uvedl, že toto je velký krok dopředu, jelikož na streetwearové kusy jsou bundy vybaveny i pro opravdu velké mrazy. Také nám prozradil, že se chystají z těchto funkčních modelů udělat ikonickou řadu značky, která se bude rozvíjet o další barevné modely a varianty zateplení a k dostání budou po celý rok.

Kolekce bude také obsahovat devět modelů mikin a dále i trička. Většina mikin bude k dostání ve třech barvách – černá, písková a tmavě šedý melír. Trička jsou z nového a inovativního materiálu – směs bambusu, spandexu a bavlny. Trička budou na webu většinou ve dvou barvách – černá a bílá.

Celá kolekce bude dostupná na webu www.bornbane.cz v sobotu 8. listopadu ve 20:00, takže to určtiě nezaspi a hlavně si níže prohlédni část lookbooku, který je velmi kvalitně a nápaditě zpracovaný.

A jak se kolekce líbí Tobě? Pořídíš si nějaký kousek do Tvého šatníku? Nezapomeň nám napsat do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit