Jste stavař? A také se vám často stává, že nevíte, kam se ztratil ten či onen kus nářadí, občas zjistíte, že někdo podvádí u docházky nebo někde zapomenete stavební deník, jehož vedení je u většiny projektů vyžadováno? Co kdybychom vám prozradili, že se s ničím takovým už nikdy nemusíte trápit, protože existuje nástroj, který všechny tyto problémy vyřeší za vás? Přesvědčete se sami.

Řekněme si to na rovinu. Vedení stavební deníku není žádná extra sranda. Zabere to čas, často se v něm vyskytují různé nesrovnalosti a zároveň musíte o průběhu stavby pravidelně dlouhými telefonáty a nekonečnými maily informovat investora, pokud jím ovšem sami nejste. Přesně z toho důvodu jsme se rozhodli představit vám elektronický stavební deník Stavario.

Stavební deník online?

Stavario je snadně použivatelný stavební deník online. Jeho zakladatelem a současně i ředitelem je Josef Beneš, kterého můžete znát z TV Prima, kde v pořadech Fachmani a Receptář vystupuje jako odborník na stavebnictví a digitalizaci. Sám ale také vlastní stavební firmu s desítkami zaměstnanců a moc dobře ví, co vedení stavebního deníku a docházky obnáší.

Spolu s dalšími tedy vytvořili Stavario, aby nejen sobě, ale i ostatním, ulehčili dokumentování vývoje na stavbě. Stavario v sobě kombinuje několik funkcí, jakými jsou například výkaz práce, který může každý dělník vyplňovat ze svého mobilu, přehled využívaného nářadí včetně jeho polohy, takže už se žádný nástroj neztratí ale mimo to za vás deník sám vyplní čas, počasí a můžete k jednoduše němu přidat i fotky pořízené mobilem. Do celého systému pak může mít kromě vás přístup i investor, takže v reálném čase bez jakékoliv zbytečné a zdlouhavé komunikace vidí, jak se stavba vyvíjí. Stavario tak nešetří jenom peníze, ale i drahocenný čas.

Od nového roku je dokonce podle zákona č. 403/2020 Sb. povinnost mít zavedený elektronický deník u všech nadlimitních veřejných zakázek. Nejen tedy pro své vlastní pohodlí, ale i pokud se chcete ucházet o zakázky z veřejných soutěží, je pravděpodobně na čase odložit starobylé praktiky a zařídit si vlastní elektronický stavební deník.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit