Nákupní galerie Myslbek představuje nový lifestylový projekt Pop Up TV ve spolupráci s blogerkami v NG Myslbek. Nový NGM formát v podobě videí bude postupně zveřejňován na sociálních sítích Myslbeku i vybraných blogerek v rámci listopadu. 

mischel_double_w

Krátká videa se zaměří na tři atraktivní oblasti, které jsou v Nákupní galerii Myslbek všudypřítomné. Módu, kterou hravě a s entuziasmem sobě vlastním pojme populární blogerské trio BLOGES ROBES. Jídlo, konkrétně asijskou kuchyni představí i uvaří půvabné duo CHOPSTICKS a v neposlední řadě Pop Up TV Myslbek přivítá slovenskou vizážistku a blogerku MISCHEL DOUBLE W, která si pro diváky připravila tipy, jak pečovat o pleť v zimě i to, jaký make-up zvolit na nadcházející sezónu vánočních večírků. Každé téma obsáhnou vždy dvě na sebe navazující videa, v jejichž rámci budou mít možnost diváci také soutěžit o vouchery NG Myslbek. První video z dílny Pop Up TV Myslbek bude zveřejněno v pátek 13. a po té budou následovat vždy dvě nová videa týdně až do konce listopadu.

Nákupní galerie Myslbek chce touto audiovizuální formou přirozeně a hravě představit širokou nabídku kvalitních značek a produktů, které má ve svém portfoliu. Zároveň tak reflektuje aktuální trendy v rámci komunikace, potenciál blogerek jako influencerů i sílu sociálních síti. Do budoucna by pasáž Myslbek ráda rozšířila spolupráci s blogerkami také v rámci dalších marketingových aktivit.

Listopadový projekt Pop Up TV Myslbek navazuje na podzimní reklamní kampaň „Naladíme se na váš tep“, která je primárně zaměřená na online a jde tak ruku v ruce s celkovou marketingovou strategií NG Myslbek.


POP_UP_TV_MYSLBEK

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit