Zhruba po měsíci se opět uskuteční akce s názvem Nacht. Celou party pořádá Jizerské ticho, což je blog, který se zaměřuje především na zajímavé osobnosti a události ze severu Čech.

Akce se koná v libereckém Výzkumáku, industriálních prostorech bývalé výzkumny textilních strojů, které byly upraveny tak, aby se v nich daly pořádat společenské akce. Na druhém Nachtu zahraje známý český DJ a producent NobodyListen, mimo něj se se svým setem představí liberecký rodák Kenny Rough a v neposlední řadě také DJ Lu2. Abychom nelákali jenom na hudbu, tak budete mít možnost si koupit vinyl desky Nirvana od Paulieho Garanda a samozřejmě nebude nouze ani o jídlo a pití.

Pokud ve středu večer máte čas, určitě doražte, o téhle party se bude vyprávět ještě dlouho. Nebudete litovat.

Více informací najdete na facebookové události.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit