Středeční večer v Liberci patřil hudbě, a to především té trapové. Jizerské ticho uspořádalo již svou druhou akci s názvem Nacht, která se konala v libereckém Výzkumáku a nadmíru splnila očekávání všech.

Od otevření bran, tedy od osmi hodin, hrál mladý DJ Ask. Po něm se za pult postavil DJ Lu2 se svým energickým setem. Další, kdo rozproudil dav, byl liberecký Kenny Rough, no a na závěr celé akce zahrál NobodyListen, který sklidil největší ovace, a jak je na akcích, kde vystupuje, zvykem, tak i zde se pogovalo. Nobody je známý svými jedinečnými akcemi Addict, takže rozhodně ví, jak dostat účastníky do varu, a pobláznit celý klub mu nedělá problém.

Myslím, že akce Nacht #2 se velmi povedla, a těším se na další podobnou akci pod taktovkou Jizerského ticha. Pokud jste tento “díl” vynechali, sledujte události a třetí pokračování si rozhodně nenechte ujít.

foto: @matytecreator

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit