Pokud jste měli za to, že vizuál k singlu Krev neni voda je zároveň i videoklipem, není tomu tak. Ten totiž přichází právě teď. Jako hlavní motiv se singlem prolíná silné “bratrské” pouto mezi oběma rappery, tedy Vladimirem a Orionem, ovšem alternativní název by klidně mohl znít Zpátky do dnů 2, a to v tom nejlepším slova smyslu. Silná atmosférická věc, kterou netradiční klipové zpracování jenom podtrhuje.

Při jeho vzniku z povzdálí našeptával poradní hlas režiséra Honzy Zajíčka alias Skarfa (kreativní support) a na jeho finální podobě se dále podíleli Andrej Gémeš (animace), Vít Hradil coby kameraman a Jan Matoušek (grafický support).

Track Krev neni voda v produkci Mike Trafika najdete už 25. května na třetí sólové desce Vladimira 518, která dostala název Ultra! Ultra! a poprvé bude k dostání tentýž den na release party před pražským klubem Neone. A pokud chcete vědět, co speciálního si Vladimir přichystal v rámci křtů, dorazte na jednu ze tří show, konkrétně v Praze, Brně a Ostravě, které se ve stejném měřítku už nebudou opakovat.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit