The Kooks s politováním oznamují přesunutí pražského koncertu v Malé sportovní hale 26. května 2017 na 11. listopad tohoto roku.

“Velice nás to mrzí, ale z logistických důvodů jsme nuceni koncert The Kooks v Malé sportovní hale v Praze dne 26. 5. 2017 přeložit na 11. listopad tohoto roku. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín,” vyjádřil se k novému termínu vystoupení management britské indie popové hvězdy.

Kapela zasílá fanouškům svou omluvu: “Omlouváme se, že musíme termín koncertu odložit. Moc se na vás těšíme v listopadu a děkujeme za vaši podporu, která je pro nás vším.”

The Kooks právě dnes vydávají nové album The Best…So Far. Jedenáct let od vydání první nahrávky Inside In/Inside Out přicházejí s výběrovou kompilací obohacenou dvěma novými písněmi. Nejen ty zazní i během podzimního pražského koncertu. Více se dočtete v předchozím článku.

Oficiální Facebook událost koncertu: www.facebook.com/events/1902604716638429/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?