Byl jsem poražen Mjůzerama. Musers jsou taková banda mladých lidí. Banda mladých lidí, kteří inspirujou ještě mladší bandu lidí. Jsou to takový nový youtubeři, akorát tentokrát už opravdu nemají vůbec žádný talent.

Čau, já jsem Honza a přestal jsem věřit v budoucnost lidstva. Dle odborníků z výzkumného centra Akademie věd České republiky je totiž momentálně asi 97,8% šance, že váš mladší sourozenec sedí ve svém pokoji a kouká na ně. A věřte mi, že byste byli radši, kdyby měli puštěný porno, i když to už šlo od doby, co s tím sekl Robert Rosenbergů taky do kytek. Mluvím tu o Musers, Mjůzerech, Muserech a tak dále. Pokud nevíš, kdo jsou mjůzeři, a kdo je Mína, že je malá blondýna a hlavu ti zamotá, tak jsi šťastný. Jsi opravdu šťastný člověk a chci bydlet tam, kde ty, protože to musí být krásný místo, i když trochu prdel světa, protože tam očividně nemáš internet.

Já patřím ke generaci, která pamatuje začátky youtube u nás. Tenkrát se Jirka vrátil z Farmy, Gogo se mazal na videu čokoládou a Minecrafák byl… no prostě Minecrafák. Všichni na ně tenkrát nadávali, že nic neumí, nemají talent a jenom natáčí videa. Stejně se všichni koukali. Ahoj Teri, skvělý make-up tutoriály!

“Musically už neexistuje, teď je to TikTok.”

Momentálně je u nás již několikátá generace youtuberů, kteří se stali každodenním marketingovým tahákem a ovlivňují tisíce lidí u nás. Někteří jsou opravdu talentovaní lidé, a někteří jsou Majkjepanové a TvTwixx. Člověk si myslel, že právě tahle parta youtuberů jsou oním dnem na které můžeme narazit. Jenže mjůzeři si asi řekli, že ne.. a tak vzali vrtáky a provrtali se dnem až k zemskému jádru. Tam očividně našli silně přehřátého Adama Kajumiho a vrátili se zpátky na povrch, aby mi tu mohli zvyšovat můj už tak dost vysoký tlak.

Dvě malé blondýny

Možná už je mi dvacet jedna a možná už jsem moc starej. Taky možná nejsem dětský psycholog a nevidím dětem do hlavy. Doopravdy ale nechápu, proč když si člověk vezme aplikaci, která se už ani nejmenuje Musically, a natočí video, kde otvírá pusu na písničku hrající v pozadí, proč je slavnej. Proč je malá děcka obdivují a jsou pro ně hvězdami? Proč se těm lidem bez absolutního talentu dává takový prostor? Tolik otázek a tak málo odpovědí.

Dobře, možná Mína umí trochu zpívat. Dobře, možná Ari nenosí podprsenku, a tak se na ni umaštění puberťáci od wowka rádi koukají. Co je ale ten Kajumi a ostatní? A co je vlastně ten Pjay? To je nějakej jejich hodnej strejda?

Já a Adam Kajumi

Já se vás tu ptám, chceme žít v takové společnosti? Chceme tohle trpět? Já byl na Muser Tour. Já vím, o co tady jde. Viděl jsem pouze temnotu, temnotu v dálce.

Já, TaCoNenosíPodprsenku a StrejdaPjay

Ne, ale vážně. Stáhněte si aplikaci TikTok a přesvědčete se sami. Nebo radši ne.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit