HOME KULTURA HUDBA Gleb vydává nový singl Audiokniha a ruší všechny bratislavské koncerty. Co chystá?

Gleb vydává nový singl Audiokniha a ruší všechny bratislavské koncerty. Co chystá?

Na kanálu F*CK THEM se včera objevil videoklip k tracku Audiokniha. Jedná se o novinku, o kterou se postaral Gleb.

Videoklip, který se natáčel před pár týdny v Berlíně, představuje track Audiokniha, který zároveň spouští sérii singlů, které mají být postavené na storytellingu, přičemž vše má vyvrcholit v jedinečný event, kvůli kterému Gleb zrušil všechno vystupování v Bratislavě v roce 2018. Bude se tedy jednat o jediný koncert v tomto roce, který se ve slovenské metropoli uskuteční.

Videoklip má na svědomí Simon Seris, pod taktovkou Gleba byla kromě textu i hudební produkce, kterou zrealizoval Komander, který s Glebem pravidelně spolupracuje na jeho soundu.

foto: @yakshovica

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit