Už v půlce října přijede tahle trojice do Rock Café a bude to rozhodně stát za to! Proto si poctivě zaškrtněte čtvrtek 12. 10. ve svých diářích, kalendářích a poznámek. Tohle bude jízda!

Tyhle tři „cloudrapeři“ nám mají co nabídnou! Každý z nich dělá osobitý zvuk, který je přinejmenším hodně originální. Zajímavé je i míchání různých stylů, kterým imponuje hlavně Ghostemane, tenhle borec dává featy sám se sebou jak říká můj kamarád… A je to pravda, protože takřka na každém tracku zní jinak pro ukázku přikládám jednu z nejnovějších skladeb, která je doslova metalová a na porovnání jednu rapovou…

https://soundcloud.com/wavyxjones/scum

Za zmínku určitě stojí i fakt, že si Ghostmane dost věcí i sám produkuje!

Další pán na holení je Fat Nick, který mimo to, že je ohromně ošlivej a tlustej umí dělat hudbu a vůbec ne špatnou! Fat Nick má hodně kvalitní tvorbu, ale hlavně ORIGINÁLNÍ.

Osobně preferuji jeho společné projekty s rapperem Pouyou, kterého bohužel v Praze zatím neuvidíme…

Lístky můžete zakoupit na: goout.net za 625 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit