V několika posledních letech jakoby se doslova strhla lavina kolem rapového subžánru přezdívaného “CloudRap”, která sebou za tu dobu přinesla spoustu nových jmen. Jedním z těch největších je bezpochyb Eric Ghoste, známý spíše pod svým uměleckým pseudonymem Ghostemane. Právě Jeho špinavý zvuk a děsivé texty se zaručeně postarají o speciální zážitek v pražském klubu Mono Fono, kde již 27. dubna vystoupí v rámci své EuroTour.

Jak je již zvykem, Ghostemane na tour nevyrazil sám a tak se kromě speciálního zážitku, můžeme těšit i na tři speciální hosty. Přesněji je řeč o Wavy Jonesovy a známé dvojici umělců z uskupení GothBoiClique, kterou tvoří Horsehead a Nedarb, kteří v minulosti spolupracovali s Lil Peepem…


Vstupenky jsou k mání na portálech fource.cz, goout.net a Ticketpro

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit