V několika posledních letech jakoby se doslova strhla lavina kolem rapového subžánru přezdívaného “CloudRap”, která sebou za tu dobu přinesla spoustu nových jmen. Jedním z těch největších je bezpochyb Eric Ghoste, známý spíše pod svým uměleckým pseudonymem Ghostemane. Právě Jeho špinavý zvuk a děsivé texty se zaručeně postarají o speciální zážitek v pražském klubu Mono Fono, kde již 27. dubna vystoupí v rámci své EuroTour.

Jak je již zvykem, Ghostemane na tour nevyrazil sám a tak se kromě speciálního zážitku, můžeme těšit i na tři speciální hosty. Přesněji je řeč o Wavy Jonesovy a známé dvojici umělců z uskupení GothBoiClique, kterou tvoří Horsehead a Nedarb, kteří v minulosti spolupracovali s Lil Peepem…


Vstupenky jsou k mání na portálech fource.cz, goout.net a Ticketpro

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?