F*CK THEM, potažmo Gleb, vydává před releasem svého debutového alba poslední singl s názvem FELICIA, na kterém ho doplňuje Dymer z Galaxie Y.

Track má po celou dobu skvělý úderný vibe, o kvalitní hudební produkci se postaral Komander a videoklip má na svědomí Gavenda. Celý počin je tak skvělým lákadlem na chystané a velmi očekávané album.

Při příležitosti vydání alba se Gleb společně s kolegy ze svého labelu rozhodli uspořádat i open air akci, o které víc zjistíš na facebookové události, kde budou postupně odhalovány informace o všem, na co se můžeme těšit.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit