Správná sportovní podprsenka ovlivňuje sportovní výkon každé ženy. „Je to nejdůležitější kus oblečení každé aktivní ženy. “Perfektně padnoucí podprsenka umožňuje ženám předvést ten nejlepší výkon a zároveň se cítit sebejistě,” říká Janett Nichol, víceprezidentka pro inovace v oblasti oděvů.

Co je tedy nejdůležitějším aspektem sportovní podprsenky? Odpověď je jasná. Ženy touží po dokonalé opoře při jakékoliv sportovní aktivitě. Chtějí podprsenku, ve které budou nejen dobře vypadat, ale také se skvěle cítit.

NOVÁ KOLEKCE NIKE PODPRSENEK

V letošní sezóně Nike představuje tři úplně nové typy podprsenek, které zahrnují celkem 30 rozdílných stylů – je to vůbec nejrozsáhlejší kolekce podprsenek vůbec. Na výběr je ve velikostech od 32 A až po velikost 38 E. V nabídce jsou s malou, střední i vysokou podporou. Každá z nás si tak určitě vybere právě tu, která perfektně padne.

Nike Indy Logo Bra

Tato sportovní podprsenka poskytuje výbornou oporu díky širokým ramínkům, ale i pevnému bezešvému pásu okolo hrudníku. Vhodná je na sportovní aktivity s lehkou až středním podporou – například na jógu, Pilates nebo chůzi.

Nike Indy Cooling Bra

Tato podprsenka je nejvhodnější na sportovní aktivitu s lehkou podporou. Díky úzkým ramínkům neposkytuje maximální oporu, ale naopak napomáhá rychlejšímu odvodu tepla. Využít ji můžete na jógu, posilování nebo chůzi.

Nike Classic Bra

Minimalistický design, který poskytuje dostatečné pohodlí i oporu. Navíc krásně přiléhá k tělu. Střední až vysoká podpora je dostatečná pro cvičení v posilovně, pro běh i tanec.

Nike Classic Swoosh Modern Bra

Stejně jako Nike Classic Bra i tato podprsenka poskytuje maximální pohodlí a dostatečnou oporu. Designový otvor na hrudi a překřížená ramínka dodávají podprsence na originalitě. Tento módní kousek je vhodný na běh, cvičení v posilovně a tanec.

Nike Hero Bra

Díky tvarovaným košíčkům a nastavitelným ramínkům je podprsenka vhodná i pro ženy s většími ňadry. Háčkové poutko usnadňuje zapínání a dokonale se přizpůsobí šíři vašeho hrudníku. Vysoká podpora snižuje sílu nárazu a proto je vhodná i na náročnější sportovní aktivity.

Nike Alpha Bra a Nike Rival Bra

Podprsenky s všitými košíčky poskytující tu největší možnou oporu. Přední pruhy mají zabudované stabilizátory pro snížení nárazu,  zadní část ramínek je délkově nastavitelná. Podprsenka je určená na náročnější aktivity.

Nike Zip Bra

Tento model nabízí tvarované košíčky s kompresní vrstvou, která zajišťuje podporu a stlačení. Skrytý vnitřní háček drží podprsenku na svém místě. Díky zipu je oblékání velmi pohodné. Ideální je pro středně až vysoce náročné sportovní aktivity.

Celá kolekce podprsenek je k dostání na nike.com a u vybraných prodejců.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit