Tento rok slaví Eminemova nahrávací společnost Shady Records 15 let od založení a k této příležitosti vydávají společně nové album, které se jmenuje Shady XV.

O tomto albu se začalo poprvé mluvit, až když měl Eminem na poslední zastávce “The Monster” tour s Rihannou na sobě oblečené právě triko “Shady XV”, což vyvolalo u fanoušků obrovský zájem a vlnu spekulací. Všechny spekulace nakonec utnul sám Eminem na svém twitteru, kde oznámil nové album. Album se skládá ze dvou disků. Disk X obsahuje nové tracky od všech členů Shady Records. Sám Eminem pak stojí za osmi z nich.  Na druhém disku V je pak kompilace největších hitů, které pod vydavatelstvím vyšly. Venku jsou zatím 3 songy a to “Guts Over Fear” se Siou, “Detroit Vs. Everybody”, ve kterém si Eminem přizval, jak název napovídá spolurappery z tohoto města (Big Sean, Royce da 5’9 a Danny Brown) a nakonec 18ti minutový freestyle “Shady CXVPHER”. Album vychází 24. listopadu, ale na iTunes by mělo být dostupné až o dva dny později a to 26.listopadu. Níže přikládám tracklist a song “Guts Fear Over”, který se objevil i v soundtracku na film “The Equalizer” s Denzelem Washingtonem v hlavní roli.

Shady XV tracklist

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit