Tento rok slaví Eminemova nahrávací společnost Shady Records 15 let od založení a k této příležitosti vydávají společně nové album, které se jmenuje Shady XV.

O tomto albu se začalo poprvé mluvit, až když měl Eminem na poslední zastávce “The Monster” tour s Rihannou na sobě oblečené právě triko “Shady XV”, což vyvolalo u fanoušků obrovský zájem a vlnu spekulací. Všechny spekulace nakonec utnul sám Eminem na svém twitteru, kde oznámil nové album. Album se skládá ze dvou disků. Disk X obsahuje nové tracky od všech členů Shady Records. Sám Eminem pak stojí za osmi z nich.  Na druhém disku V je pak kompilace největších hitů, které pod vydavatelstvím vyšly. Venku jsou zatím 3 songy a to “Guts Over Fear” se Siou, “Detroit Vs. Everybody”, ve kterém si Eminem přizval, jak název napovídá spolurappery z tohoto města (Big Sean, Royce da 5’9 a Danny Brown) a nakonec 18ti minutový freestyle “Shady CXVPHER”. Album vychází 24. listopadu, ale na iTunes by mělo být dostupné až o dva dny později a to 26.listopadu. Níže přikládám tracklist a song “Guts Fear Over”, který se objevil i v soundtracku na film “The Equalizer” s Denzelem Washingtonem v hlavní roli.

Shady XV tracklist

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?