Před čtyřiceti lety rozpoutali ve Velké Británii Sex Pistols nespoutanou anarchii. Namísto punku má teď ve světě hudby hlavní slovo rap. I proto vznikla v Kalifornii parta Low Gang, kam se před dvěma lety rekrutoval i mladý Diego Leanos. Do Prahy tato kontroverzní hvězda přiletí 10. března. Diego aka Lil Xan si za své velmi krátké působení na scéně vybudoval obrovskou fanouškovskou základnu. A ať už se ti jeho face tats líbí nebo ne, tahle muzika určitě stojí za poslech.

Milovník pálivých Cheetos si díky nim vysloužil dokonce i zmínku v Eminemově písni a přes všechny překážky vydává dál a dál kvalitní hudbu a dokazuje nám, že není pouze rychlokvaška.

Na vlastní oči se můžete přijít přesvědčit do pražského Lucerna Music Baru. Pokud jsi fanoušek jeho hudby, nebo tě zajímá, jak vypadá tolik tetování na obličeji v reálu, určitě neváhej a kupuj lupeny zde, než nadobro zmizí! Budeme se na tebe těšit pod pódiem!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?