Před čtyřiceti lety rozpoutali ve Velké Británii Sex Pistols nespoutanou anarchii. Namísto punku má teď ve světě hudby hlavní slovo rap. I proto vznikla v Kalifornii parta Low Gang, kam se před dvěma lety rekrutoval i mladý Diego Leanos. Do Prahy tato kontroverzní hvězda přiletí 10. března. Diego aka Lil Xan si za své velmi krátké působení na scéně vybudoval obrovskou fanouškovskou základnu. A ať už se ti jeho face tats líbí nebo ne, tahle muzika určitě stojí za poslech.

Milovník pálivých Cheetos si díky nim vysloužil dokonce i zmínku v Eminemově písni a přes všechny překážky vydává dál a dál kvalitní hudbu a dokazuje nám, že není pouze rychlokvaška.

Na vlastní oči se můžete přijít přesvědčit do pražského Lucerna Music Baru. Pokud jsi fanoušek jeho hudby, nebo tě zajímá, jak vypadá tolik tetování na obličeji v reálu, určitě neváhej a kupuj lupeny zde, než nadobro zmizí! Budeme se na tebe těšit pod pódiem!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit