Třídílnou sérii závodů Snowboard Zezula Tour, kterou na českých horách každoročně organizuje Czech Snowboarding, vyhrál mezi muži Dušan Kříž a mezi ženami Kateřina Vojáčková. Oba dva zvítězili nejen v celé Tour, ale stali se zároveň i Mistry České republiky ve freestyle snowboardingu pro letošní rok.

Závod v Peci pod Sněžkou je již tradičně posledním závodem Snowboard Zezula Tour a zároveň závodem Mistrovství České republiky ve freestyle snowboardingu. Letošní ročník měl naplánovány čtyři zastávky, kvůli nepřízni počasí však musela být jedna ze zastávek zrušena a tak o celkových vítězích rozhodovaly výsledky ze tří závodů – Deštného v Orlických horách, moravského Paprsku a z Pece pod Sněžkou.

Snowboard Zezula Tour 2016_1

Nejstabilnější formu v průběhu celé sezóny předvedli Dušan Kříž a Kateřina Vojáčková, členové české snowboardové reprezentace, kteří od podzimu až do tohoto víkendu absolvovali nespočet závodů v Evropě i v Asii. Na oba dva se můžeme těšit na nadcházejícím závodě Světového poháru Audi Snowjam, který se koná o víkendu 18 – 20 března ve Špindlerově Mlýně.

Detailní informace k jednotlivým závodům, výsledky, fotografie, i videa najdete na oficiálních stránkách celé tour:  www.czechsnowboarding.cz.

VÝSLEDKY MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY a závodu SNOWBOARD ZEZULA TOUR Pec pod Sněžkou

MUŽI:

1. Dušan Kříž, 2.Martin Mikyska, 3.Ondřej Porkert

fafae
Dušan Kříž

ŽENY:

1.Kateřina Vojáčková, 2.Barbora Morysková, 3.Gabriela Matoušková

Kateřina Vojáčková
Kateřina Vojáčková

Detailní informace k jednotlivým závodům, výsledky, fotografie, i videa najdete na oficiálních stránkách celé tour:  www.czechsnowboarding.cz.

foto:
Přemysl Vida