Vrátna je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek na Slovensku. Není to sice středisko největší, ale zato má vše, co potřebuje rodina, kterou osloví lyžování na Slovensku. Najdete zde upravované lyžařské trasy všech náročností, lyžařskou školku pro děti, trasy pro freeride i trasy pro skialpinisty. Krásné výhledy si zde můžete užít až z výšky 1700 m.n.m. Zalyžujete si tu na více než 14 km sjezdovek, k dispozici je sedačková lanovka, kabinková lanovka i vleky Poma. Vaše děti vám mohou pohlídat v babysittingu na kopci nebo v lyžařské školce. Samozřejmostí jsou související služby jako půjčovna a servis lyžařské výstroje, bufety, a parkoviště. Parkování ve středisku má dostatečnou kapacitu a je bezplatné.

Kvalitní ubytování v Těrchové nedaleko lyžařského střediska Vrátna najdete například v Resortu Uhorčík ***, ve kterém se nacházejí chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Na zimní sezónu jsou k dispozici zvýhodněné pobytové balíčky s výhodnými cenami na skipasy a dalšími slevami.

Lyžařské středisko Vrátna je zajímavou destinací pro zimní dovolenou i proto, že sjezdové lyžování zde můžete vystřídat i s dalšími zimními aktivitami. Malá Fatra a Vrátna nabízejí mnoho příležitostí na běžkování, skialpinismus a zimní turistiku. Pro turisty jsou připraveny speciální balíčky, například sněžnicový pochod nebo Lavinový kurz. Po dobrém lyžování se můžete vykoupat v některém z aquaparků v okolí.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?