Ve Štěpánské ulici otevře své brány nový taneční space Swim se zcela novým konceptem “Club Meets Kitchen”. Skloubí se tak špičková gastronomie s tím nejlepším, co může elektronická hudební scéna nabídnout.

Posledních pár týdnů se už šeptandou Prahou šíří, jaký nový klub bude. Budou do něj lidi chodit? Uspěje na pražské scéně? Jak bude vůbec vypadat? Na poslední otázku je už odpověď známá a potěší všechny fajnšmekry zajímavých lokací. Klub bude stylizovaný do vypuštěného bazénu, ve kterém se můžeš protančit až k východu Slunce.

O hudební dramaturgii se postará zakladatelka úspěšné house párty Tetris, Barbora. A rovnou v pátek na openingu nabídne map.ache, jenž publikum strhává svými hypnotickými live sety, a taky výraznou postavu naší scény Olivera Torra. V průběhu listopadu pak rozvibrují klubové stěny Kornél Kovács, Randomer a Viers.

Jak sami majitelé říkají: “Ambicí našeho prostoru je zvát do Prahy výrazná jména současné klubové scény, svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí. A k tomu potěšit i všechny návštěvníky z řad foodies.” Pro ty bude kuchyň otevřená celý den od snídaní až do pozdních večerních hodin včetně víkendů, během kterých se můžeme těšít na brunche. Samotná opening párty začíná sice až od 22h, ale už po páté bude Swim pro všechny příchozí nabízet speciální menu s marinovaným hovězím, tofu s kimchi nebo pstruhem s povidly.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit