Harmony rec. je už zaběhlá značka na pražské alternativní taneční scéně. Tahle parta dokáže z nehostinných prostředí vykouzlit na pár hodin jiný svět a doplnit ho skvělou hudbou. Nejinak tomu bude tenhle pátek, kdy oslavuje 4. narozeniny.

Těžko by se o Harmony rec. dalo říct, že se ohlíží do minulosti. Kluci hledají skoro na každou párty jiné prostory, vymýšlejí vždy zajímavý light design, zvou si stále nové hosty. A pokaždé je to něčím vyjimečné. Stačí za zmínku západ Slunce na Rohanském ostrově, “zimní mše” v Sacre Coeur nebo temné prostory Nákladového nádraží na Žižkově.

Na své 4. narozeniny se ale vrací na místo jedné ze svých prvních velkých akcí – na Pražskou tržnici do prostor Haly 40. Kde tahle parta tenkrát dělala menší mejdan pro první fanoušky, tam se dnes vrací jako jedno z největších lákadel podzimu.

Harmony rec. už není jen skupina několika mladých kluků pořádající komorní warehouse akce. Dnes jsou to profesionálové, který si nejenže poradí s velkými mejdany pro stovky lidí, ale je z nich label, jenž v pátek dovrší propagaci svého autoského počinu Shelter EP. To představí sami autoři – Jamida a také host večera Ness. Ten je známý pro svoje pozvolna se rozvíjející sety, které jsou ale i přesto velmi rytmické a zábavné. Doplnit by je též měli zbylí členové labelu a nebude chybět ani skupina Gojo, která se už skoro od počátku stará o veškerý vizuální zážitek.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?