Harmony rec. je už zaběhlá značka na pražské alternativní taneční scéně. Tahle parta dokáže z nehostinných prostředí vykouzlit na pár hodin jiný svět a doplnit ho skvělou hudbou. Nejinak tomu bude tenhle pátek, kdy oslavuje 4. narozeniny.

Těžko by se o Harmony rec. dalo říct, že se ohlíží do minulosti. Kluci hledají skoro na každou párty jiné prostory, vymýšlejí vždy zajímavý light design, zvou si stále nové hosty. A pokaždé je to něčím vyjimečné. Stačí za zmínku západ Slunce na Rohanském ostrově, “zimní mše” v Sacre Coeur nebo temné prostory Nákladového nádraží na Žižkově.

Na své 4. narozeniny se ale vrací na místo jedné ze svých prvních velkých akcí – na Pražskou tržnici do prostor Haly 40. Kde tahle parta tenkrát dělala menší mejdan pro první fanoušky, tam se dnes vrací jako jedno z největších lákadel podzimu.

Harmony rec. už není jen skupina několika mladých kluků pořádající komorní warehouse akce. Dnes jsou to profesionálové, který si nejenže poradí s velkými mejdany pro stovky lidí, ale je z nich label, jenž v pátek dovrší propagaci svého autoského počinu Shelter EP. To představí sami autoři – Jamida a také host večera Ness. Ten je známý pro svoje pozvolna se rozvíjející sety, které jsou ale i přesto velmi rytmické a zábavné. Doplnit by je též měli zbylí členové labelu a nebude chybět ani skupina Gojo, která se už skoro od počátku stará o veškerý vizuální zážitek.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit