Dlouho očekávaný koncertní debut zpěváka Mikolase Josefa! Historicky nejúspěšnější Čech v nejsledovanější hudební události světa Eurovision Song Contest se stal senzací nejen v Čechách, ale i ve světě. Třiadvacetiletý zpěvák vystoupí poprvé na svém velkém samostatném koncertu, který bude plný hudby, tance a speciálních vizuálních efektů. Na ten si interpret musel sice mnoho let počkat, ale vyplatilo se!

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci. Mikolas vůbec poprvé představí písně, které doposud střádal na album a úmyslně nevydal. Mladý zpěvák je po velkém úspěchu na Eurovision Song Contest, kde se vybojoval 6. místo, stále v jednom kole a často za prací vyjíždí do zahraničí, kde spolupracuje například s takovými hudebními esy, kteří stojí například za skladbami Madonny. Mikolas už 3. dubna ve Foru Karlín, společně s tanečníky Markem a Kristiánem Mensovými, zopakuje nejen úspěšnou pecku Lie to Me. A možná že dojde i na závěrečné salto…

Lístky mizí rychlostí blesku, tak si pospěš a mrkni na web.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit