Sníh už pomalu začíná padat. A tak je právě teď ideální čas vybrat správné vybavení na svah. Čím můžete vylepšit lyžařskou školku? Co všechno pořídit do zimního areálu? Na to se s námi podívejte v článku.

Bezpečí na prvním místě

Máte na sjezdovce stromy nebo sloupy umístěné tak, že hrozí nebezpečí nárazu? Obalte je do ochranných matrací. Bývají vyrobené v reflexních barvách, což zaručuje dobrou viditelnost i na velkou vzdálenost. Účinně tím snížíte riziko nárazu. A když už se nějakému nepozornému návštěvníkovi stane nešťastná nehoda, díky vnitřní výplni nebude srážka tak bolestivá. Zároveň mohou matrace sloužit jako místo pro reklamu. Plochu můžete  nechat potisknout, čím si budete přát.

Správně vymezený prostor

Nejen při pořádání závodů je potřeba rozdělit sjezdovku. Vymezovací síť využijete i na oddělení vleku od sjezdové části, na fronty ke vstupu nebo v lyžařské školce. Podle toho, na co ji potřebujete, vybírejte mezi vymezovací sítí pro usměrnění pohybu či na ohraničení. Skvělé jsou i tak zvané oplotky, na které (stejně jako na matrace) můžete nechat  natisknout reklamu. Slouží tak zároveň jako bariéra i jako poutač. Reklamní oplotky jsou určené pro celoroční využití. Budou fungovat stejně dobře v létě i v zimě.

Zábavná školka

Máte v areálu lyžařskou školku pro děti? Udělejte ji o něco zábavnějších pomocí barevných průjezdů – branek. Dobře se s nimi manipuluje, takže lehce vytvoříte jakoukoliv trasu. Spoustu srandy si děti užijí i se slalomovými tyčemi s obrázky. Učí se lyžovat a u toho se baví. Ratolesti bývají také často soutěživé, uspořádejte jim závod. K tomu vám kromě výše zmíněných poslouží i označení startu a cíle.

I v extrémních podmínkách s klidem

Pokud se chystáte pořádat v areálu nějakou akci nebo jen potřebujete stánek, nůžkový stan Rapid Extreme je ideální volba. Jeho postavení vám nezabere ani minutu a vydrží i v náročných podmínkách. Nezaskočí vás sněhová vánice ani bouřka. Konstrukce stanu je tvořena masivním osmibokým profilem. Vybírat můžete ze 17 barev a nechte si na něj klidně natisknout vaše logo. Ať vám dělá pěknou reklamu.

Nejen zmíněné, ale spoustu dalších a užitečných prvků na svah (například nafukovací reklamu) najdete u odborníků na eventové vybavení TKF. Na trhu se pohybují již 20 let, takže jim nechybí bohaté zkušenosti. Rádi se o ně s vámi podělí a pomůžou vám s výběrem.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit