Nákupní galerie Myslbek pokračuje v úspěšném dlouhodobém projektu Dobro+Ty pro charitu i v roce 2016. Dobročinná akce má za cíl jednou za měsíc dělat radost jak zákazníkům Myslbeku v podobě chutných cukrářských výrobků a pečiva, tak Kontu Bariéry, které více než dvacet let pomáhá lidem s handicapem, aby jejich život byl snadnější a pohodlnější. Patronkou projektu je půvabná herečka Eva Čížkovská, která se charitě věnuje dlouhodobě a bude provázet celoroční kampaní.

Jarní Dobro+Ty pro charitu se uskuteční 17. března přímo v pasáži Myslbek. Novým partnerem se stalo Pekařství Mašek založené v roce 1992 ve Smržovce. V součastné době na výrobu toho nejkvalitnějšího chleba a pečiva dohlíží dokonce již pátá generace rodu Mašků. Druhým partnerem jsou Domácí dobroty bez lepku, výrobna poctivých bezlepkových laskomin, která si zakládá na kvalitních surovinách od prověřených dodavatelů a při výrobě nepoužívá umělá aromata či nadměrné množství škrobů.

Ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků zve na čtvrteční březnovou akci: „Výborné pečivo zpříjemní den každému, kdo bude Nákupní galerií Myslbek spěchat do práce, nebo zaskočí do některého z obchodů. Stavte se u stolečku, vyberte si s sebou nějakou dobrotu a jako přidanou hodnotu dostanete dobrý pocit, že jste pomohli dítěti s postižením.“ 

Projekt Dobro+Ty pro charitu se tento rok nově chystá i mimo nákupní pasáž, vysvětluje marketingová manažerka NG Myslbek Barbora Frydrychová: „Plánujeme vyrazit například na populární Apetit Piknik či na akci Sporťáček na začátku září. Smysluplný projekt Dobro+Ty pro charitu je pro nás důležitý, a proto ho letos podpoříme i celoroční kampaní.“


DOBRO+TY PRO CHARITU plakat


O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Barbour, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport, butik s dětskou módou Petit Bateau či šperky ALOve. Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

WWW. N G M Y S L B E K .C Z

F A C E B O O K

I N S TA G R A M

#M Y S L B E K 

WWW.KONTOBARIERY.CZ     

WWW.PEKARSTVIMASEK.CZ

WWW.DD-BEZLEPKU.CZ

Článek je reklamní sdělení