Nákupní galerie Myslbek pokračuje v úspěšném dlouhodobém projektu Dobro+Ty pro charitu i v roce 2016. Dobročinná akce má za cíl jednou za měsíc dělat radost jak zákazníkům Myslbeku v podobě chutných cukrářských výrobků a pečiva, tak Kontu Bariéry, které více než dvacet let pomáhá lidem s handicapem, aby jejich život byl snadnější a pohodlnější. Patronkou projektu je půvabná herečka Eva Čížkovská, která se charitě věnuje dlouhodobě a bude provázet celoroční kampaní.

Jarní Dobro+Ty pro charitu se uskuteční 17. března přímo v pasáži Myslbek. Novým partnerem se stalo Pekařství Mašek založené v roce 1992 ve Smržovce. V součastné době na výrobu toho nejkvalitnějšího chleba a pečiva dohlíží dokonce již pátá generace rodu Mašků. Druhým partnerem jsou Domácí dobroty bez lepku, výrobna poctivých bezlepkových laskomin, která si zakládá na kvalitních surovinách od prověřených dodavatelů a při výrobě nepoužívá umělá aromata či nadměrné množství škrobů.

Ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků zve na čtvrteční březnovou akci: „Výborné pečivo zpříjemní den každému, kdo bude Nákupní galerií Myslbek spěchat do práce, nebo zaskočí do některého z obchodů. Stavte se u stolečku, vyberte si s sebou nějakou dobrotu a jako přidanou hodnotu dostanete dobrý pocit, že jste pomohli dítěti s postižením.“ 

Projekt Dobro+Ty pro charitu se tento rok nově chystá i mimo nákupní pasáž, vysvětluje marketingová manažerka NG Myslbek Barbora Frydrychová: „Plánujeme vyrazit například na populární Apetit Piknik či na akci Sporťáček na začátku září. Smysluplný projekt Dobro+Ty pro charitu je pro nás důležitý, a proto ho letos podpoříme i celoroční kampaní.“


DOBRO+TY PRO CHARITU plakat


O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Barbour, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport, butik s dětskou módou Petit Bateau či šperky ALOve. Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

WWW. N G M Y S L B E K .C Z

F A C E B O O K

I N S TA G R A M

#M Y S L B E K 

WWW.KONTOBARIERY.CZ     

WWW.PEKARSTVIMASEK.CZ

WWW.DD-BEZLEPKU.CZ

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit