Ačkoli je domácí strava pro vaše děti tou nejlepší na světě, občas nemáte náladu stát u sporáku a kuchtit rodině oběd o třech chodech. Někdy si chcete s dětmi vyrazit na jídlo někam ven, nechat se rozmazlovat něčím dobrým na zub a společně si užít strávený čas. Až někdy takový den přijde a vy zatoužíte s rodinou vyrazit v Praze za skutečně dobrým jídlem, víme, kam by měly směřovat vaše kroky!

Pizzu milují děti i dospělí!

Co byste řekli na pizzu? V Praze sice můžete navštívit desítky luxusních restaurací, ale sázka na pizzu je zkrátka výherní – pizzu totiž zbožňují děti i dospělí. A co si budeme povídat – pizza se dá jíst pohodlně rukama, takže se nemusíte strachovat, že vaše děti stále ještě neovládající umění jíst příborem někde na veřejnosti udělají ostudu, že budou jídlo divoce honit po talíři. Tak co říkáte? Není pizza skvělý nápad?

Kam na fakt dobrou pizzu?

Jestli si chcete pochutnat na opravdu luxusní pizze, po které se budete olizovat až za ušima, zavítejte do jedné z provozoven Pizzeria Enstein. V Praze zkrátka lepší pizzu nenajdete, tak ušetřete čas a vydejte se právě tam.

Pizzerie Einstein má celkem čtyři pobočky, tak si vyberte tu, kterou máte nejblíže. Jedna se nachází na ulici Šmeralova v Praze 7 a je zařízena v útulně přírodním stylu. Druhou najdete na ulici Seifertova v Praze 3, kde vás nadchne čistě bílý prostor, jež působí elegantně a vzdušně. Do třetice je to pizzerie na ulici Štefánikova v Praze 5, zde vás nadchne restaurace v patře. Poslední provozovnou je ta nacházející se na ulici Rumunská v Praze 2, kde se nadchnete pro hřejivě zařízený interiér.

Když se vám nechce vystrčit paty z domu

Pokud nebudete mít náladu vystrčit paty z domu a stejně tak budete postrádat chuť vařit, můžete si z Pizzeria Einstein objednat rozvoz pizzy v Praze nebo jiné jídlo s dovozem až k vám domů. Každá provozovna nabízí rozvoz v zónách zdarma, což je příjemný bonus navíc.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit