Fotograf Adam Bakay je typickým příkladem nomáda dnešní doby, který nevydrží na jednom místě se svým fotoaparátem v ruce. Dokumentace jeho loňské cesty do Asie bude hlavním obsahem eventu Adam Bakay – Run The World x adidas NMD pre-release party. Ta se uskuteční již tento pátek 8. dubna v pražské prodejně Queens.

Zároveň budete mít možnost exkluzivního preview dalšího dropu tenisek adidas NMD, které budou v prodeji instore only na prodejně v Praze od soboty 9. dubna 2016.

adam-bakay-run-the-world-fotograficky-denik-serie-2015-denik-ceskeho-fotografa-ktery-cestuje-po-svete-vietnam-jih

Více informací se můžete dočíst na adrese blog.queens.cz.

foto:
www.adambakay.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit