Ať už jedete do Prahy sami nebo se svojí partou přátel, určitě se chystáte ve dne vyrazit po nákupech a večer za nočním životem. Jenže jak vědět, kam stojí za to se vydat a kde to v noci opravdu žije? S tím vám poradí firma Cheers Prague! Čtěte dál.

Cheers Prague nabízí to, o čem jste si doposud mohli nechat jen zdát. Na jejich webu si v pohodlí z místa, kde se právě nacházíte, objednáte vůz, který pro vás kamkoliv přijede a váš osobní řidič se vám bude věnovat celých 6 hodin.
Naplánuje pro vás skvělý program, ty nejlepší pražské bary, kluby a stripkluby, tanec, alkohol, zkrátka vše, na co budete mít chuť a náladu. Ve všech podnicích se vám budou věnovat krásné hostesky, připraveny pro vás budou speciální akce, drinky, program a vstupy všude zdarma jsou samozřejmostí. Budete se divit, ale tento luxus si může dovolit opravdu každý!

Když říkám luxus, tak myslím opravdu luxus. Mluvil jsem o voze a osobním řidiči. Řidič je vždy zkušený profesionál a co se vozů týče, můžete si vybrat ze 4 možností automobilů, za které by se nemusel stydět leckterý milionář.

Už za pouhých 150 EUR vás bude vozit černá limuzína Škoda Octavia z roku 2015, pokud si  trochu připlatíte, za 200 EUR pro vás přijede o třídu lepší vůz stejné automobilky, Škoda Superb z téhož roku. Komu by ani toto nestačilo, za 370 EUR se může těšit na nejluxusnější model Mercedesu S Class, ve kterém se budete cítit jako vrcholný politik, úspěšný podnikatel nebo hollywoodská star. Čtvrtou možnost využije větší skupina, ta se složí na 270 EUR, za které je na zmiňovaných 6 hodin bude vozit Mercedes Viano s kapacitou až pro 8 osob.

Ať už zvolíte úroveň Komfort či VIP, v ceně pro vás bude navíc přichystána láhev šumivého vína.

Giovanni přijel do Prahy se svými přáteli až z Neapole a službu Cheers Prague si nemohl vynachválit: ,,Když jsme přijeli do Prahy, trochu jsme se báli, že nebudeme vědět, kam se vydat za zábavou, ale naštěstí jsme natrefili na Cheers Prague,” svěřil se, ,,Auto bylo luxusní a objeli jsme v něm snad všechny kluby v Praze, všude to bylo skvělý, miluju český holky!

Peter z britského Brightonu nám zase pověděl: ,,Když přijedete před klub v černém Mercedesu, u všech to hned vzbudí pozornost. Na baru se na nás potom lepila jedna holka za druhou. A ne že by mi to vadilo,” směje se.

Ať už jste odkudkoliv a toužíte poznat Prahu v tom nejlepším denním i nočním světle, udělali byste chybu, kdybyste nekontaktovali Cheers Prague. Na jejich webu www.cheersprague.com naleznete vše potřebné a ihned si můžete objednat váš vůz s osobním řidičem.

Navíc teď ke každé objednávce dostanete vůz s řidičem na celých 8 hodin místo zmiňovaných šesti, tak neváhejte a objednávejte!

 

Článek je reklamní sdělení