Ať už jedete do Prahy sami nebo se svojí partou přátel, určitě se chystáte ve dne vyrazit po nákupech a večer za nočním životem. Jenže jak vědět, kam stojí za to se vydat a kde to v noci opravdu žije? S tím vám poradí firma Cheers Prague! Čtěte dál.

Cheers Prague nabízí to, o čem jste si doposud mohli nechat jen zdát. Na jejich webu si v pohodlí z místa, kde se právě nacházíte, objednáte vůz, který pro vás kamkoliv přijede a váš osobní řidič se vám bude věnovat celých 6 hodin.
Naplánuje pro vás skvělý program, ty nejlepší pražské bary, kluby a stripkluby, tanec, alkohol, zkrátka vše, na co budete mít chuť a náladu. Ve všech podnicích se vám budou věnovat krásné hostesky, připraveny pro vás budou speciální akce, drinky, program a vstupy všude zdarma jsou samozřejmostí. Budete se divit, ale tento luxus si může dovolit opravdu každý!

Když říkám luxus, tak myslím opravdu luxus. Mluvil jsem o voze a osobním řidiči. Řidič je vždy zkušený profesionál a co se vozů týče, můžete si vybrat ze 4 možností automobilů, za které by se nemusel stydět leckterý milionář.

Už za pouhých 150 EUR vás bude vozit černá limuzína Škoda Octavia z roku 2015, pokud si  trochu připlatíte, za 200 EUR pro vás přijede o třídu lepší vůz stejné automobilky, Škoda Superb z téhož roku. Komu by ani toto nestačilo, za 370 EUR se může těšit na nejluxusnější model Mercedesu S Class, ve kterém se budete cítit jako vrcholný politik, úspěšný podnikatel nebo hollywoodská star. Čtvrtou možnost využije větší skupina, ta se složí na 270 EUR, za které je na zmiňovaných 6 hodin bude vozit Mercedes Viano s kapacitou až pro 8 osob.

Ať už zvolíte úroveň Komfort či VIP, v ceně pro vás bude navíc přichystána láhev šumivého vína.

Giovanni přijel do Prahy se svými přáteli až z Neapole a službu Cheers Prague si nemohl vynachválit: ,,Když jsme přijeli do Prahy, trochu jsme se báli, že nebudeme vědět, kam se vydat za zábavou, ale naštěstí jsme natrefili na Cheers Prague,” svěřil se, ,,Auto bylo luxusní a objeli jsme v něm snad všechny kluby v Praze, všude to bylo skvělý, miluju český holky!

Peter z britského Brightonu nám zase pověděl: ,,Když přijedete před klub v černém Mercedesu, u všech to hned vzbudí pozornost. Na baru se na nás potom lepila jedna holka za druhou. A ne že by mi to vadilo,” směje se.

Ať už jste odkudkoliv a toužíte poznat Prahu v tom nejlepším denním i nočním světle, udělali byste chybu, kdybyste nekontaktovali Cheers Prague. Na jejich webu www.cheersprague.com naleznete vše potřebné a ihned si můžete objednat váš vůz s osobním řidičem.

Navíc teď ke každé objednávce dostanete vůz s řidičem na celých 8 hodin místo zmiňovaných šesti, tak neváhejte a objednávejte!

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit