Schoolboy Q potvrzuje a finišuje své nové album. Po deskách Setbacks, Habits & Contradictions a nominovaného Oxymorone na cenu Grammy za nejlepší rappové album roku 2014 je zde Quincy s novou deskou!

Začlo to tím, že A-Maxk oficiální DJ labelu T.D.E hodil na Twitter tweet o tom, jak právě chilluje na Hawaii, hulí trávu a poslouchá nové CD Schoolboye. Pokud si projedeme jeho další tweety, můžeme tam také najít, že cca. před měsícem byl u Schoolboye doma Danny Brown a nahrávali nový track, jak na desku Quincyho, tak na desku Dannyho Browna. Deska by měla vyjít v listopadu a už předběžně ohlásil nějaké názvy písní, které by se tam měly objevit a těmi jsou “Class”, “Photograph” ft. Ab-Soul, “Queen”, “Flip It” ft. Danny Brown, Future. Název desky už je znám také a ponese název Life Lessons. Schoolboy se snaží tento projekt udržovat pod pokličkou, aby to bylo velké překvapení, ale bohužel se mu to nějak nepodařilo.

Schoolboy Q (zdroj-en.wikipedia.org)
Schoolboy Q (zdroj: en.wikipedia.org)

Pár hodin na to Quincy na Twitteru odpovídal jeho followerům na jejich otázky a samozřejmě se tam našli tykající se samotného alba. Schoolboy odpověděl a zároveň potvrdil, že pracuje na nové desce a nejoblíbenější album, které teď poslouchá, je právě to jeho. Zajímavá otázka tam byla “Jaký umělec ho teď nejvíc baví” a Quincy odpověděl, že aktuálně to je Vince Steples a Travis Scott. Tak, že by jsme se dočkali i spolupráce Travise a Schoolboye? Přece jenom Travis je pomalu vycházející hvězda s potenciálem a to dosvědčuje jeho sloka na posledním Drake-ovo albu. Čekají nás velké věci, nezbývá než čekat na oficiální ohlašení, protože Schoolboy tweety smazal, ale přesto se rýsuje velká bomba. Do Schoolboye vkládám velké očekávání, jelikož každé z jeho alb bylo na vysoké úrovni.

Osobně se nemůžu dočkat (a myslím, že nejsem jediný), až se pod charakteristickým kloboučkem otevřou ústa z kterých vyjde Yak,Yak,Yak! Quincy je zpět! Schoolboy Q is back!

zdroj:
www.24urban.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit