Schoolboy Q potvrzuje a finišuje své nové album. Po deskách Setbacks, Habits & Contradictions a nominovaného Oxymorone na cenu Grammy za nejlepší rappové album roku 2014 je zde Quincy s novou deskou!

Začlo to tím, že A-Maxk oficiální DJ labelu T.D.E hodil na Twitter tweet o tom, jak právě chilluje na Hawaii, hulí trávu a poslouchá nové CD Schoolboye. Pokud si projedeme jeho další tweety, můžeme tam také najít, že cca. před měsícem byl u Schoolboye doma Danny Brown a nahrávali nový track, jak na desku Quincyho, tak na desku Dannyho Browna. Deska by měla vyjít v listopadu a už předběžně ohlásil nějaké názvy písní, které by se tam měly objevit a těmi jsou “Class”, “Photograph” ft. Ab-Soul, “Queen”, “Flip It” ft. Danny Brown, Future. Název desky už je znám také a ponese název Life Lessons. Schoolboy se snaží tento projekt udržovat pod pokličkou, aby to bylo velké překvapení, ale bohužel se mu to nějak nepodařilo.

Schoolboy Q (zdroj-en.wikipedia.org)
Schoolboy Q (zdroj: en.wikipedia.org)

Pár hodin na to Quincy na Twitteru odpovídal jeho followerům na jejich otázky a samozřejmě se tam našli tykající se samotného alba. Schoolboy odpověděl a zároveň potvrdil, že pracuje na nové desce a nejoblíbenější album, které teď poslouchá, je právě to jeho. Zajímavá otázka tam byla “Jaký umělec ho teď nejvíc baví” a Quincy odpověděl, že aktuálně to je Vince Steples a Travis Scott. Tak, že by jsme se dočkali i spolupráce Travise a Schoolboye? Přece jenom Travis je pomalu vycházející hvězda s potenciálem a to dosvědčuje jeho sloka na posledním Drake-ovo albu. Čekají nás velké věci, nezbývá než čekat na oficiální ohlašení, protože Schoolboy tweety smazal, ale přesto se rýsuje velká bomba. Do Schoolboye vkládám velké očekávání, jelikož každé z jeho alb bylo na vysoké úrovni.

Osobně se nemůžu dočkat (a myslím, že nejsem jediný), až se pod charakteristickým kloboučkem otevřou ústa z kterých vyjde Yak,Yak,Yak! Quincy je zpět! Schoolboy Q is back!

zdroj:
www.24urban.com

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?