Máte rádi Chorvatsko? Hledáte kompletního průvodce destinacemi této země a také rádce pro cestu autem k Jadranu? Nejen to, ale i mnoho dalších užitečných informací naleznete na webu Chorvatsko-autem.cz.

Cesta k našemu nejbližšímu teplému moři sice není dlouhá, ale je třeba se na ni připravit. V každé zemi jsou drobné odchylky v legislativě a také se na zahraničních dálnicích platí poplatky, které mohou cestu značně prodražit. Kde se poplatky platí, jaká je jejich výše a jak se jim případně vyhnout, je častou otázkou motoristů mířících do Chorvatska. Každého řidiče také zajímá délka jeho cesty. Web Chorvatsko autem poskytuje tyto informace na jednom místě a popisuje cesty z Prahy a Brna tak, aby vaše trasa byla co nejkratší a nejrychlejší. Dále se dozvíte, jak se dá vyhnout drahé dálnici ve Slovinsku nebo jaké zvolit cestovní pojištění. Na webu také najdete tipy na zajímavá místa, která neleží přímo u moře, ale vyplatí se u nich zastavit.

Chorvatsko autem

Portál se nevěnuje jen cestě k Jadranu, ale také nabízí rozsáhlý přehled lokalit v Chorvatsku. Pokud si vyberete místo vaší dovolené, můžete si rovnou jednoduše zarezervovat ubytování, případně si zvolit z obsáhlé nabídky last minute zájezdů cestovních kanceláří s vlastní dopravou. Aby byly informace o vaší plánované cestě a dovolené úplné, můžete si na stránkách ověřit, jaká je předpověď počasí pro danou lokalitu. Web také nabízí k přečtení řadu článků o zajímavých místech a letoviscích včetně jejich fotografií. Nechybí různé rady a tipy, dozvíte se, kde jsou v Chorvatsku písečné pláže, co si s sebou vzít na dovolenou, nebo si můžete prohlédnout mapu Chorvatska.

Chorvatsko-autem je skvělým pomocníkem při plánování dovolené na Jadranu. Stránky jsou navrženy tak, abyste se k potřebným informacím pohodlně dostali a nemuseli je hledat různě po internetu.

1
Zanechat komentář

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Radim Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Radim
Host
Radim

Týden zpět jsem se vrátil z Chorvatska a mohu doporučit propojit web chorvatsko-autem s článek http://vsekolemcestovani.cz/radynacestu/86/, velmi nám oba články při naší cestě pomohli 🙂