Na začátku tohoto měsíce jsme mohli pozorovat nemalý rozruch v oblasti komunit zaměřujících se na nejnovější fashion trendy. Důvodem bylo zveřejnění prvních oficiálních fotografií dlouho očekávané kolaborace streetwearové značky Supreme s luxusní značkou Louis Vuitton.

Přestože přehlídka proběhla v Paříži až dnes, není překvapením, že fotografie z této spolupráce stihly uniknout na sociální sítě mnohem dříve.

Ne každý však ví, že této kolaboraci předcházela méně příjemná kauza z roku 2000, spojující tato dvě velká jména, kdy Supreme bylo nuceno ze svého prodeje stáhnout skateboardové desky. Důvodem byl jejich print, silně připomínající logo právě značky Louis Vuitton. O 17 let později je, jak se zdá, vše odpuštěno a milovníci high fashion si mohou tedy patřičně vychutnat tuto probíhající spolupráci, která je považována pravděpodobně za jednu z nejsilnějších, právě kvůli velikosti obou značek.

Zmiňovaná kolaborace je součástí přehlídky „Louis Vuitton Men’s Autumn-Winter 2017“ a obsahuje mimo jiné bandany, peněženky, batohy, tašky, trika a mnohé další, o čemž se můžete přesvědčit již nyní na záznamu z přehlídky, který najdete na oficiálních stránkách LV (zde).

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.