Pokud pravidelně sledujete dění na domácí hudební scéně, určitě vám neunikl poslední Smackův release Dal Sem Spliff, na kterém mu sekunduje Igor z Hypno808. Téma skladby je jasné už z názvu skladby a vše skvěle vystihuje i videoklip, který najdete zde. Jen dodáme, že za původní produkcí stojí Kletis a Leaf Ar.

Dva dny zpátky se na YouTube konečně objevil i remix, na který jsem já osobně dlouho čekal. Má ho na svědomí další A51 member – Dryman a Soulcox. Oproti původní verzi je remix o hodně energičtější a určitě potěší fanoušky bassline a uk garage. Singl najdete níže a pokud vás baví, určitě si počkejte na další velký letošní release Kimbo Slice, ke kterému se už točí i videoklip!

Cover photo: Kamil Zachar

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit