Pokud jsi v sobotu večer byl jinde než v salónu Joshua, tak je mi tě líto. Protože já tam byl a bylo to super. A co že bylo super? NoSense! Nedává to smysl? Věř mi, že dává.

Jelikož nejsem dítě máje, rozhodl jsem se, že v sobotu místo na Majáles vyrazím na adresu Slovenská 2. Proč právě tam? Nachází se tam totiž Salon Joshua, kde večer probíhal skvělej event s názvem NoSense. Nevyrazil jsem teda sám, ale s fotografkou Jedničkou. Díky za fotoreport, Jedničko.

O mně se všeobecně ví, že mám rád, když se věci dělají trochu jinak, zajímavě. Což NoSense sliboval. Párty plná alkoholu, tattoos, hairstylu a skvělé hudby. Takže slibný večer.

Joshua se nachází blízko Krymské ulice, takže v blízkosti vršovického hipstrhoodu, ale naštěstí to nemá na něj žádnej vliv. Píšu o tom vlastně jenom proto, aby vám přišel závěr článku vtipnej.

Hned po příchodu jsem byl mile překvapenej prostorem, který je laděný do industriálního stylu, a je to fakt skvělý. Hned u vchodu byl postavenej bar, což považuju od organizátorů za velmi chytré, protože jsem si hned dal drink. Já totiž drinky rád. V Prostřenu tomu říkají “šmejděníčko”, já tomu říkám průzkum oblasti. Jednička totiž odběhla fotit, takže jsem mohl jít zjistit, kolik se na párty vlastně nachází barů. V prvním patře už jela párty na plný obrátky a za pultem se postupně vystřídali jména jako Pepis, Cveto, Dryman a nebo Indigo, který dal i svůj nejnovější track Centrifuga. Jako další se představili Koukr a Sensey Syfu, který společně s jeho lidma celou akci produkoval. Jo a taky se objevili Barber a Stein27, kteří nedávno vydali novou věc, která znásilnila srdce mý.

V druhém patře se pak nacházel druhý bar, kde jsem si postupem večera postavil své stanoviště, jelikož podávali vychlazené Desperados, a krom drinků mám rád i Desperados. Mimo jiné se zde nacházel i tetovací koutek Jona Weksla, kde se přítomní mohli nechat potetovat. Původně jsem to měl také v plánu, ale jak moc dobře všichni víme, tak alkohol ředí krev a to je špatné na tetování, tak jsem si to rozmyslel. A navíc by asi ani mamka nebyla ráda, že jsem zas počmáranej.

Celý večer panovala v salónu skvělá atmosféra a všichni si užívali párty až do pozdních nočních/ranních hodin. Jsem rád, že se opět našli lidi, kteří udělali akci jinak, zajímavěji a tím posunuli laťku pražských parties opět o něco výše. Večer tedy hodnotím velmi kladně, teda až na to, že jsem po cestě domů usnul v noční tramvaji a probudil se na Strahově, i když bydlím v Libni.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?