Pokud jsi v sobotu večer byl jinde než v salónu Joshua, tak je mi tě líto. Protože já tam byl a bylo to super. A co že bylo super? NoSense! Nedává to smysl? Věř mi, že dává.

Jelikož nejsem dítě máje, rozhodl jsem se, že v sobotu místo na Majáles vyrazím na adresu Slovenská 2. Proč právě tam? Nachází se tam totiž Salon Joshua, kde večer probíhal skvělej event s názvem NoSense. Nevyrazil jsem teda sám, ale s fotografkou Jedničkou. Díky za fotoreport, Jedničko.

O mně se všeobecně ví, že mám rád, když se věci dělají trochu jinak, zajímavě. Což NoSense sliboval. Párty plná alkoholu, tattoos, hairstylu a skvělé hudby. Takže slibný večer.

Joshua se nachází blízko Krymské ulice, takže v blízkosti vršovického hipstrhoodu, ale naštěstí to nemá na něj žádnej vliv. Píšu o tom vlastně jenom proto, aby vám přišel závěr článku vtipnej.

Hned po příchodu jsem byl mile překvapenej prostorem, který je laděný do industriálního stylu, a je to fakt skvělý. Hned u vchodu byl postavenej bar, což považuju od organizátorů za velmi chytré, protože jsem si hned dal drink. Já totiž drinky rád. V Prostřenu tomu říkají “šmejděníčko”, já tomu říkám průzkum oblasti. Jednička totiž odběhla fotit, takže jsem mohl jít zjistit, kolik se na párty vlastně nachází barů. V prvním patře už jela párty na plný obrátky a za pultem se postupně vystřídali jména jako Pepis, Cveto, Dryman a nebo Indigo, který dal i svůj nejnovější track Centrifuga. Jako další se představili Koukr a Sensey Syfu, který společně s jeho lidma celou akci produkoval. Jo a taky se objevili Barber a Stein27, kteří nedávno vydali novou věc, která znásilnila srdce mý.

V druhém patře se pak nacházel druhý bar, kde jsem si postupem večera postavil své stanoviště, jelikož podávali vychlazené Desperados, a krom drinků mám rád i Desperados. Mimo jiné se zde nacházel i tetovací koutek Jona Weksla, kde se přítomní mohli nechat potetovat. Původně jsem to měl také v plánu, ale jak moc dobře všichni víme, tak alkohol ředí krev a to je špatné na tetování, tak jsem si to rozmyslel. A navíc by asi ani mamka nebyla ráda, že jsem zas počmáranej.

Celý večer panovala v salónu skvělá atmosféra a všichni si užívali párty až do pozdních nočních/ranních hodin. Jsem rád, že se opět našli lidi, kteří udělali akci jinak, zajímavěji a tím posunuli laťku pražských parties opět o něco výše. Večer tedy hodnotím velmi kladně, teda až na to, že jsem po cestě domů usnul v noční tramvaji a probudil se na Strahově, i když bydlím v Libni.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit