Na začátku tohoto měsíce jsme mohli pozorovat nemalý rozruch v oblasti komunit zaměřujících se na nejnovější fashion trendy. Důvodem bylo zveřejnění prvních oficiálních fotografií dlouho očekávané kolaborace streetwearové značky Supreme s luxusní značkou Louis Vuitton.

Přestože přehlídka proběhla v Paříži až dnes, není překvapením, že fotografie z této spolupráce stihly uniknout na sociální sítě mnohem dříve.

Ne každý však ví, že této kolaboraci předcházela méně příjemná kauza z roku 2000, spojující tato dvě velká jména, kdy Supreme bylo nuceno ze svého prodeje stáhnout skateboardové desky. Důvodem byl jejich print, silně připomínající logo právě značky Louis Vuitton. O 17 let později je, jak se zdá, vše odpuštěno a milovníci high fashion si mohou tedy patřičně vychutnat tuto probíhající spolupráci, která je považována pravděpodobně za jednu z nejsilnějších, právě kvůli velikosti obou značek.

Zmiňovaná kolaborace je součástí přehlídky “Louis Vuitton Men’s Autumn-Winter 2017” a obsahuje mimo jiné bandany, peněženky, batohy, tašky, trika a mnohé další, o čemž se můžete přesvědčit již nyní na záznamu z přehlídky, který najdete na oficiálních stránkách LV (zde).

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit