Měsíc, kdy si studenti užívali prázdniny, je bohužel pryč. Avšak co je pozitivní, je fakt, že vyšlo pár podařených rapových projektů. Jestli vás již omrzely vaše písničky a nemáte hudbu, kterou byste zahnali nudné školní hodiny, doufáme, že zde najdete svou inspiraci.

French Montana – MC4

French Montana nám minulý měsíc přichystal desku ze které již známe dva zaručené hity. Prvně se jedná o track „Figure It Out“, kde se objevuje Kanye West a legendární Nas. Jako druhý hit, který již známe, je „No Shopping“, díky výborné sloce od Drakea a taktéž vtipnému klipu. Deska poté obsahuje spoustu velkých jmen, spoustu kvalitního rapu a klasického Frenche Montany.

zdroj - hiphopdx.com
zdroj: hiphopdx.com

Frank Ocean – Blonde

Dlouhé čtyři roky čekání se vyplatily. Přestože to už vypadalo, že Frank Oceanovo album je již čirý mýtus. Překvapil nás a vydal geniální album plné něžných vokálů a propracovaných produkcí. Mezi hosty se objevila jak Beyoncé, tak Kendrick Lamar nebo Andre 3000. Deska uchvátí a vtáhne do sebe každého posluchače.

zdroj - rollingstone.com
zdroj: rollingstone.com

Vince Staples – Prima Donna

Talentovaný mladík, který se objevuje čím dál víc na zásadních rapových projektech, vydal neočekávaně nové EP. Minulý rok úspěšně debutoval a tento rok nás opět potěšil. Na albu najdete stejnojmenou skladbu „Prima Donna“ s ASAP Rockym. K celé desce je natočený krátký filmeček, který sčítá něco okolo deseti minut. Milovníci pouličního, zároveň newchoolového rapu by tento moment neměli promeškat.

zdroj - stereogum.com
zdroj: stereogum.com

Young Thug – No, My Name is Jeffery

Čerstvý projekt od atlantského rappera se bere tentokrát dost vážně. Young Thug zde trochu vyrostl a posunul své hudební umění. Svoji sloku mu poskytl Gucci Mane, Travis Scott a také Quavo ze skupiny Migos. Všechny písně jsou pojmenované podle Thugovo vzorů, proto můžeme vidět track pojmenovaný jako „Kanye West“, „Swiz Beatz“ nebo „Floyd Mayweather“. Young Thugovo nový počin potěší každého fanouška atlantského trapu a možná nabere i nové.

zdroj - hiphop-n-more.com
zdroj – hiphop-n-more.com

Snad bude i měsíc září stejně produktivní na rapové projekty, jako byl měsíc srpen. Opět za měsíc se můžete těšit na dávku rapových tipů.

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.