V dnešní svižné a hektické době máme tendence přehlížet předměty, které nás obklopují a radost z maličkostí se pomalu vytrácí. Kristián, o kterém si můžeš přečíst v našem nedávno publikovaném článku, svým uměním připomíná, že i pomeranč či hřebík mohou s kapkou kreativity vytvořit pěkné umělecké dílo a nehledě na věk nebo dovednosti může být umělcem každý. Stačí jen otevřít oči!

Kristián Mensa je úspěšný mladý výtvarník a srdcař (rozuměj artist and heartist) žijící v Praze. Někdo jej a jeho práci jednou označil za „le magicien du quotitdien“ = kouzelníka každodennosti. Kromě umění je také vášnivým tanečníkem breakdance, hudebníkem, hercem atd. Minulý rok byl zařazen magazínem Huffington Post do žebříčku „20 under 20“ – 20 nejnadanějších inovátorů mladé generace z celého světa. Nyní po delší době přichází se svojí další výstavou, kterou bude hostit VNITROBLOCK.

16. května 2017 se koná vernisáž, na které se s Kristiánem Mensou samozřejmě budete moci potkat, a při té příležitosti zpříjemní program svým hudebním doprovodem DJ Identic a Prague Lounge Trio. Výstava potrvá do 15. června 2017.

Facebook event: Vernisáž: World by Kriss

Zanechat komentář

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.