Zomato představuje mobilní aplikace na míru pro restaurace, které chtějí víc, než jen být vidět na internetu.

Online gastronomický průvodce Zomato dnes oznámil spuštění služby Whitelabel Platform, která v sobě zahrnuje soubor celé škály technologií pro restaurace, jež jim umožní spravovat jejich aktivity na internetu. Klíčovou je funkce, která jim umožní vytvořit vlastní mobilní aplikaci, jejímž prostřednictvím budou neustále v kontaktu se svými zákazníky.

Zomato Whitelabel aplikace majitelům gastronomických podniků pomůže spravovat jejich aktivity v digitálním světě tak, aby se mohli plně soustředit na stěžejní činnosti svého podnikání.

Ashish Goel, ředitel produktu a designu, Zomato říká: „Z naší zkušenosti, která vychází z komunikace s majiteli restaurací, vyplývá, že většina z nich nemá mobilní aplikaci nebo není na internetu příliš aktivní. Nicméně mají zájem využít sílu internetu a mobilních aplikací pro rozvoj jejich podnikání. Dosud nikdo majitelům restaurací nenabídl ucelený balíček technologií, který by jim umožnil jednoduše spravovat aktivity na internetu a zároveň tyto aktivity propojil s provozními aspekty jejich podnikání. Věříme, že Zomato Whitelabel přinese ještě větší propojení gastronomie a technologií.“

Pankaj Chaddah, spoluzakladatel, Zomato prohlásil: „Jsme hrdí na to, jakou rychlostí Zomato přichází s inovacemi. Věříme, že v následujících několika měsících budeme schopni vyřešit velkou část problémů, se kterými se v oblasti gastronomie potýkají jak zákazníci, tak provozovatelé podniků.“

Aplikace vytvořená prostřednictvím Zomato Whitelabel nabízí možnost sledovat informace v reálném čase, spravovat jídelní a nápojové lístky, zasílat upozornění zákazníkům, ale i další marketingové nástroje a to na jednom místě.
Aplikace je založena na jednoduchém modelu předplatného, který v sobě zahrnuje již existující službu Zomato for Business.

Whitelabel aplikace budou fungovat společně s dalšími službami, které Zomato nabídne v blízké budoucnosti: rozvoz jídla, rezervace stolů, bezhotovostní platby, věrnostní programy a chystaný Zomato Base (pokladní systém).

V průběhu minulého týdne si tuto aplikaci globálně objednalo na 100 restaurací.
Zomato Whitelabel je dostupná restauracím ve všech 22 zemích, kde Zomato v současné době působí.

Snímek obrazovky 2015-09-07 v 16.57.50

O Zomatu

Zomato je online restaurační průvodce a mobilní aplikace, která poskytuje kompletní informace o více než 1,4 milionu restaurací ve 22 zemích. Aktuální jídelní a nápojové lístky a fotografie získává Zomato díky vlastnímu obsahovému týmu, který dennodenně vyráží do ulic. Uživatelé mohou restaurace hodnotit, ale také vyjádřit svůj názor a zkušenost prostřednictvím recenzí a zároveň si vytvořit svoji vlastní síť foodies, kteří jim pomohou při rozhodování, kam zajít na oběd, večeři či drink.
Kromě databáze restaurací, Zomato postupně rozšíří svou nabídku i o další integrované funkce a to Bezhotostní platbyRozvoz jídlaRezervace stolůPokladní systém a Whitelabel Apps. Tím vytváří špičkovou technologii, která propojuje restaurace a jejich zákazníky takovým způsobem, který znamená revoluci v gastronomii.

Stáhněte si Zomato: iOS · Android · Windows

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?