Zomato představuje mobilní aplikace na míru pro restaurace, které chtějí víc, než jen být vidět na internetu.

Online gastronomický průvodce Zomato dnes oznámil spuštění služby Whitelabel Platform, která v sobě zahrnuje soubor celé škály technologií pro restaurace, jež jim umožní spravovat jejich aktivity na internetu. Klíčovou je funkce, která jim umožní vytvořit vlastní mobilní aplikaci, jejímž prostřednictvím budou neustále v kontaktu se svými zákazníky.

Zomato Whitelabel aplikace majitelům gastronomických podniků pomůže spravovat jejich aktivity v digitálním světě tak, aby se mohli plně soustředit na stěžejní činnosti svého podnikání.

Ashish Goel, ředitel produktu a designu, Zomato říká: „Z naší zkušenosti, která vychází z komunikace s majiteli restaurací, vyplývá, že většina z nich nemá mobilní aplikaci nebo není na internetu příliš aktivní. Nicméně mají zájem využít sílu internetu a mobilních aplikací pro rozvoj jejich podnikání. Dosud nikdo majitelům restaurací nenabídl ucelený balíček technologií, který by jim umožnil jednoduše spravovat aktivity na internetu a zároveň tyto aktivity propojil s provozními aspekty jejich podnikání. Věříme, že Zomato Whitelabel přinese ještě větší propojení gastronomie a technologií.“

Pankaj Chaddah, spoluzakladatel, Zomato prohlásil: „Jsme hrdí na to, jakou rychlostí Zomato přichází s inovacemi. Věříme, že v následujících několika měsících budeme schopni vyřešit velkou část problémů, se kterými se v oblasti gastronomie potýkají jak zákazníci, tak provozovatelé podniků.“

Aplikace vytvořená prostřednictvím Zomato Whitelabel nabízí možnost sledovat informace v reálném čase, spravovat jídelní a nápojové lístky, zasílat upozornění zákazníkům, ale i další marketingové nástroje a to na jednom místě.
Aplikace je založena na jednoduchém modelu předplatného, který v sobě zahrnuje již existující službu Zomato for Business.

Whitelabel aplikace budou fungovat společně s dalšími službami, které Zomato nabídne v blízké budoucnosti: rozvoz jídla, rezervace stolů, bezhotovostní platby, věrnostní programy a chystaný Zomato Base (pokladní systém).

V průběhu minulého týdne si tuto aplikaci globálně objednalo na 100 restaurací.
Zomato Whitelabel je dostupná restauracím ve všech 22 zemích, kde Zomato v současné době působí.

Snímek obrazovky 2015-09-07 v 16.57.50

O Zomatu

Zomato je online restaurační průvodce a mobilní aplikace, která poskytuje kompletní informace o více než 1,4 milionu restaurací ve 22 zemích. Aktuální jídelní a nápojové lístky a fotografie získává Zomato díky vlastnímu obsahovému týmu, který dennodenně vyráží do ulic. Uživatelé mohou restaurace hodnotit, ale také vyjádřit svůj názor a zkušenost prostřednictvím recenzí a zároveň si vytvořit svoji vlastní síť foodies, kteří jim pomohou při rozhodování, kam zajít na oběd, večeři či drink.
Kromě databáze restaurací, Zomato postupně rozšíří svou nabídku i o další integrované funkce a to Bezhotostní platbyRozvoz jídlaRezervace stolůPokladní systém a Whitelabel Apps. Tím vytváří špičkovou technologii, která propojuje restaurace a jejich zákazníky takovým způsobem, který znamená revoluci v gastronomii.

Stáhněte si Zomato: iOS · Android · Windows

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit