Jste připraveni na 22. listopadu, až pražský klub Roxy vzplane, shoří, spadne, vybouchne a exploduje? Upřímně se bojím, že budou muset přijet hasiči nebo při nejmenším policajti, aby od sebe odtrhávali davy lidí, co do sebe budou nalítávat v těch největších moshpitech. Tady končí všechna legrace.

Machine Gun Kelly, MGK, Wild Boy, Young Gunna, Rebel, Cleveland, kulomet flow. Krátce a výstižně. Lidé ho nejspíše znají díky singlům jako je Wild Boy, kde se ukázal na featuringu Waka Flocka Flame nebo také Sail či See My Tears. Dnes je ve svých 25 letech jednou z největších ikon dosavadní rap game. Jeho průlomová deska Lace Up obsadila ve slavné americké hitparádě Billboard 200 čtvrté místo. Nacházejí se tam featuringy od lidí jako je Lil John, Tech N9ne, Twista, Waka Flocka Flame nebo také Young Jeezy. Podle mnoha lidí je to člověk, který má ty nejlepší live shows, co člověk může zažít, protože takový punk jste ještě na žádném rapovém koncertě neviděli. Podívat se můžete rovnou zde. Několik týdnů zpět vydal nečekaný mixtape “Fuck It”, který je jen malou ochutnávkou k jeho zbrusu novému albu, které se už dá předobjednat i na jeho oficiálních stránkách. Konec okecávání a honem koupit lístky v síťi Ticketpro.cz nebo na stránce GoOut.cz. Je to neuvěřitelné, pro někoho jako jsem já je to sen, ale tento sen se již brzy stane skutečností!

zdroj: http://www.rapscene.cz
zdroj: www.rapscene.cz

Jestli jste ještě nezaregistrovali tu novinku, co se šíří internetem, tak doporučuji, abyste ji co nejdříve vstřebali. Největší rapový koncert tohodle roku? Big Sean, Rea Sremmurd, Talib Kweli, Everlast, Onyx? Musím vás zklamat, ale ani jeden z těchto koncertů to není, je to právě Machine Gun Kelly, co na pár desítek minut odstřelí Roxy až na vzdálenou galaxii. Událost, kterou si nesmíte nechat ujít – Roxy klub Praha, MGK, 22 .11. 2015. Lace UP!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit