Víte, co mají společného české rockerky a kravaťáci? Získala si je nová chuť Pepsi! Pepsi se letos v létě pustila do souboje, ve kterém se čelem postavila svému hlavnímu kolovému soupeři. Češi si mohli vybrat „svoji“ chuť a ukázalo se, že poctivá receptura je tím, co opravdu chtějí.

Už několik měsíců najdeme na našich pultech kolový nápoj slazený cukrem. Pepsi změnila svou recepturu a vyměnila fruktózo-glukózový sirup za cukr. Češi měli toto léto možnost zvolit si v testu na slepo svého kolového favorita a konečný výsledek mluví za vše. Celých
60 % zúčastněných si vybralo vylepšenou chuť Pepsi.

optimized-dsc_7296

Nová receptura si v Čechách získala všechny, na pohlaví, region a životní styl nehledě. Souboj chuti totiž ukázal, že se na výběru shodnou i odvěcí rivalové, jako jsou například pardubičtí a hradečtí obyvatelé. Soupeří spolu mnoho let, nemohou si přijít na jméno, ale jejich chutě jsou na jedné vlně. Dredaři z Plzně zase mohou klidně pozvat na sklenku Pepsi olomoucké rockerky, poctivou chuť cukru si totiž vybralo 99 % lidí z těchto skupin. Typický zlínský Pepsi milovník je pak sportovně oblečený muž, kterému sice chybí vlasy, ale ne schopnost ocenit kvalitu. Ať už je fanoušek kolového nápoje s cukrem z jakéhokoliv kouta Čech a nosí jakýkoliv účes, poctivá receptura se prostě nedá zamaskovat.

optimized-dsc_7362

Podrobné výsledky najdete na www.soubojchuti.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit