Víte, co mají společného české rockerky a kravaťáci? Získala si je nová chuť Pepsi! Pepsi se letos v létě pustila do souboje, ve kterém se čelem postavila svému hlavnímu kolovému soupeři. Češi si mohli vybrat „svoji“ chuť a ukázalo se, že poctivá receptura je tím, co opravdu chtějí.

Už několik měsíců najdeme na našich pultech kolový nápoj slazený cukrem. Pepsi změnila svou recepturu a vyměnila fruktózo-glukózový sirup za cukr. Češi měli toto léto možnost zvolit si v testu na slepo svého kolového favorita a konečný výsledek mluví za vše. Celých
60 % zúčastněných si vybralo vylepšenou chuť Pepsi.

optimized-dsc_7296

Nová receptura si v Čechách získala všechny, na pohlaví, region a životní styl nehledě. Souboj chuti totiž ukázal, že se na výběru shodnou i odvěcí rivalové, jako jsou například pardubičtí a hradečtí obyvatelé. Soupeří spolu mnoho let, nemohou si přijít na jméno, ale jejich chutě jsou na jedné vlně. Dredaři z Plzně zase mohou klidně pozvat na sklenku Pepsi olomoucké rockerky, poctivou chuť cukru si totiž vybralo 99 % lidí z těchto skupin. Typický zlínský Pepsi milovník je pak sportovně oblečený muž, kterému sice chybí vlasy, ale ne schopnost ocenit kvalitu. Ať už je fanoušek kolového nápoje s cukrem z jakéhokoliv kouta Čech a nosí jakýkoliv účes, poctivá receptura se prostě nedá zamaskovat.

optimized-dsc_7362

Podrobné výsledky najdete na www.soubojchuti.cz.