Přemýšlíte o pořízení kvalitní a cenově dostupné prezentační a projekční audiovizuální techniky pro vaši firmu? Pokud chcete vsadit na spolehlivého dodavatele AV techniky pro Prahu a okolí, obraťte se s důvěrou na nás. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti dodávek projekční a prezentační techniky pro firmy a instituce v Praze a okolí jsou zárukou vaší spokojenosti.

C-mont nabízí komplexní servis v oblasti prezentační a projekční techniky. Mezi naše služby patří jak údržba a opravy prezentační techniky, tak její prodej a pronájem. Zajišťujeme realizaci všech vašich projektů, které vyžadují moderní prezentační techniku. Nezáleží na tom, zda jde o dům, hotel, restauraci, firmu, školu nebo univerzitu. Máte rozdělanou práci od jiné firmy a nejste spokojeni? Pomůžeme vám! Dotáhneme každou zakázku k vaší stoprocentní spokojenosti. Za více než 10 let naší samostatné činnosti jsme přinesli profesionální řešení v oblasti prezentační techniky malým i velkým společnostem, stejně tak jako jednotlivým klientům.

Jak využít prezentační a projekční techniku?

Pokud potřebujete vybavit prostory, kde budou probíhat školení, prezentace nebo výuka, bez kvalitní prezentační techniky se neobejdete. Dodáváme AV techniku do zasedacích místností, konferenčních a kongresových sálů, školicích prostor, učeben, kulturních zařízení, škol, univerzit, hotelů, restaurací nebo na dispečerská pracoviště. Díky prezentační a projekční technice dochází k zefektivnění výuky, přednášky jsou pro lektory podstatně snazší a úroveň prezentace je nesrovnatelně zvýšená. Účastníci setkání snáze udrží pozornost a díky názornosti řečeného si domů odnášejí více informací. Celé sezení je také nepoměrně zábavnější.

c-servis-audiovizualni-technika2

Jakou prezentační techniku dodáváme?

Pojem prezentační technika zahrnuje poměrně širokou škálu různorodých zařízení. Všechny mají ale jeden cíl – zefektivnit předávání informací. Mezi oblíbenou AV techniku patří projektor a projekční plátno, případně velkoplošná obrazovka. Následují je reproduktory a mikrofony. Vše připojíme k PC nebo jinému zdroji a můžeme spustit prezentaci. Tu budeme jednoduše ovládat pomocí řídicího systému. Pro splnění vašich AV snů jsme schopni dodat:

 • Projektory
 • Interaktivní tabule a dotykové multi-touch displeje
 • Profesionální bezrámečkové plazma, LCD a LED displeje
 • Vizualizéry, prezentéry, dotykové displeje a jiné prezentační pomůcky
 • Reproduktory (ozvučení)
 • Mikrofony
 • Inteligentní i jednoduché řídicí systémy
 • a spoustu dalších…c-servis-audiovizualni-technika-jednaci-mistnost

Kompletní servis prezentační techniky

Prezentační technika je naší specialitou. Díky tomu našim zákazníkům nabízíme široké portfolio specifických služeb. Chystáte společenskou akci a přemýšlíte, jak zajistit profesionální osvětlení? Nechte to na nás! Ozvučení projekce, velkoplošné projekce, výstavní panely? To vše umíme! Profesionální zvukové nebo kamerové záznamy? Žádný problém! Svěřte se do našich rukou. S radostí se postaráme o komplexní technické zajištění jakékoli vaší akce, na velikosti nezáleží. Obraťte se na nás v jakékoli fázi projektu – od návrhu, po dodání a instalaci, až po následnou údržbu a servis. Zvládneme každý krok i toho nejnáročnějšího plánu.

c-servis-filtr

Špičkový servis je naší prioritou. Naši zákazníci navíc využívají bohatých výhod a benefitů. Jedním z nich je revize a údržba prezentační techniky zdarma!

Nejsme sice přímý distributor žádné konkrétní značky, ale domníváme se, že je to spíš naší předností. Nebudeme Vám totiž vnucovat projektor, na kterém máme největší zájem, protože je z “domácí stáje”, ale ten který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Navíc z instalací pro distributory dobře známe většinu produktů na našem trhu. A to z praxe a odborných školení, nikoliv z prospektů.

c-servis-tumblr_n4efdyyCNB1st5lhmo1_1280

Využijte naše nemalé zkušenosti v oboru prezentační techniky a dovolte nám je uplatnit i při plnění vašich přání a potřeb. Bez obav nás kontaktujte. Jsme specialisté na:

 • komplexní služby v oblasti realizace audiovizuálního řešení
 • profesionální audiovizuální záznamy
 • kompletní technické zajištění akce
 • tlumočnická technika
 • osvětlení a ozvučení akce
 • velkoplošné projekce a výstavní panely
 • kamerové a zvukové záznamy
 • prodej a pronájem špičkové prezentační techniky a příslušenství
 • revize a servis
 • domácí automatizace
 • řídicí systémy
 • a další…

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit